Kievan Rus v1.2.61 PARA Hileli Mod Apk

Kievan Rus : Bu oyun, o zamanın dünyanın en güçlü devletlerinden biri olan Kiev Rus’un hükümdarı olarak oynamanıza izin veriyor. Orta Çağ, herhangi bir strateji oyunu hayranı için gerçekten bir hazine olan bir ayardır. Oyunda, 35 eyalet ve kendi bölgeleri ve kaynakları olan Barbarlar var.

Devletin ekonomik faaliyetlerini unutma: yemek üret ve orduna silah üret. Üretilen malların miktarını ve askeri kapasiteyi arttırmak için araştırmaları kullanın. Ancak, tek bir devlet her şeyi üretemez, bu nedenle diğer devletlerle ticaret yapmanız ve nadir kaynaklar ve mallar satın almanız gerekecektir.

Yeni yasalar getirin ve vatandaşlarınızın bu kurallara uymasını sağlayın. İstediğiniz devlet dinini kurabilirsiniz. Ordu ve filo komutanlarını ve vergi, ticaret, ekonomi ve inşaat şeflerini tayin et. Ayrılıkçılık hoş görülmeyecek: eyaletinizde meydana gelen isyan olayları. İmparatorluğunuz çok güçlü olacak ve diplomasi, silahlar ve ekonomi bunu başarmanıza yardımcı olacak.

Oyun, o dönemde var olan gerçek yaşam durumlarını gerçek tarihi olaylarla birlikte kullanıyor. Geniş ve ayrıntılı harita, kendi bölgeniz ve diğer ülkelerin bilgileri hakkında bilgi görmenizi sağlayacaktır. Bunlar sadece oyunun temelleri: Sadece oynayarak ne kadar sunduğunu öğrenebilirsin.

Oyun Internet bağlantısı gerektirmez ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Dönüşler için belirlenmiş bir zaman sınırı yoktur: İstediğiniz gibi oyun temposunu seçebilirsiniz. Ortaçağ’da Slavlara odaklanan jeopolitik strateji akıllı telefonlarda ve tabletlerde mevcut. Eğlence ve beyin egzersizini birleştirdiği için zaman harcamak için iyi bir yoldur.


MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para
– Ücretsiz alışverişBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir