King of Avalon: Dragon Warfare 8.5.1 PARA Hileli Mod Apk

King of Avalon: Dragon Warfare Savaş oyunları oynar mısın? Ücretsiz çevrimiçi oyunların keyfini sürüyor musunuz? O zaman King of Avalon: Dragon Warfare tam sana göre. 2017’nin çok oyunculu savaş oyununu oynamak için en sıcak ücretsiz burada! Kral Arthur’un ölümü boş bir tahtı bıraktı. Excalibur’u kaldırmak ve bir sonraki Avalon Kralı olmak için ejderhanı yetiştir ve ordunu kur. Bu ejderha savaşında, güçlü ejderhanız, krallığınızı yönetmenin anahtarıdır. Arkadaşlarınla ​​ittifaklar kurarak hayatta kal ve birlikte bir imparatorluk kur. Bu bir savaş oyununda dolaşmış kralların oyunudur. Bu krallar çatışmasında kim muzaffer olacak?

– = King of Avalon ÖZELLİKLERİ = – 
◆ Savaş! Her yerde. Siz ve müttefikleriniz bir klan çatışması için hazırlıklı olmalısınız. Üslerini inşa ve ordularını toplu – tahtta gözlerle sadece sen değilsin! 
◆ İttifaklar! Hiç kimse bir ada değildir. İster bir GvE Barbar liderine karşı yarışıyor olun, ister bir PvP kabadayısına yürüyün, güvenebileceğiniz müttefiklere ihtiyacınız olacak. 
Go Ejderhalar! Efsanevi bir kitle imha silahı. Sizinkini nasıl eğiteceksiniz? 
◆ Sohbet et! Kolay çeviri özelliği, dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuyu gerçek zamanlı olarak bir araya getirir. 
◆ Strateji! Araştırma ve üstün yıkıcı becerilerle üstünlük elde edin. Ne zaman görünmez olunacağını ve ne zaman bir istila sipariş edeceğinizi bilin! 
◆ Yapı! Bir ejderha ateşi savaş bölgesinde hayatta kalmak için yeterince güçlü bir İmparatorluğun temellerini kurun!
◆ Epik Fantezi! Camelot Legend yaşıyor. Müthiş canavarlar ve HD grafiklerin üzerinden geçmesi. Şimdi online oyunların kralı, Avalon’un kralı oyna!

DESTEK  King of Avalon: Dragon Warfare
Sorun mu yaşıyorsun? https://funplus.helpshift.com/a/king-of-avalon/ 
Gizlilik Politikası: http://www.funplus.com/privacy_policy/

Facebook hayran sayfası: King of Avalon: Dragon Warfare

https://www.facebook.com/koadw 
LÜTFEN DİKKAT: King of Avalon indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızdaki satın alımlar için şifre koruması seçin. Bir ağ bağlantısı da gereklidir. Kral olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Avalon Kralı: Ejderha Harp
Avalon Kralı: Ejderha Harp
Avalon Kralı: Ejderha Harp
Avalon Kralı: Ejderha Harp
Avalon Kralı: Ejderha Harp
Avalon Kralı: Ejderha Harp

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir