Kingdom Story: Brave Legion v2.43.1.KG Hileli Mod Apk İndir

Kingdom Story: Brave Legion Tonlarca güçlü ve havalı savaşçı topla. Üssünüzü şirin küçük bir karakoldan zorlu bir askeri şehre inşa edin! Dünya Hakimiyeti modunda Çin’i ele geçirin! Vatandaşlarına epik PvP maçlarında meydan oku.

Çin tarihi ile ilgileniyor musunuz? Sevilen Hanedan Savaşçıları? Tonlarca havalı karakterli RPG hayranı? Krallık Hikayesi sizin için mobil RPG!

ULTIMATE EKİBİ OLUŞTURUN 
Çin tarihinin en büyük ve en ünlü savaşçıları burada görünmeye başlar! Guan Yu, Zhao Yun, Gan Ning, Zhuge Liang ve daha birçok toplamak için. Karakter ilişkilerinden gelen takım bonuslarından faydalanmak için dizilişinizi stratejik olarak karıştırın ve eşleştirin!

ESKİ ÇİN’DEN ÇIKARIN 
Dünya Hakimiyeti modu eşsiz bir deneyim sunuyor! Eski bir Çin haritasında karakolunuza başlayın, bölgeleri ele geçirin ve generallerinizi vali olarak atayın! Rakip grupların isyanlarına ve istilalarına dikkat edin!

ÜÇ KREDİ’NİN ZAMANLI HİKAYESİNİ DENEYİM 
Krallık Hikayesi, Çin edebiyatının en ünlü eseri olan Üç Krallık’ın Romantizmi üzerine komedi ve başlı başına bir deneyimdir. Wei hükümdarı Cao Cao’nun kahramanı, Guan Yu kahramanının cesareti ve Çinli stratejist Zhuge Liang’ın dehası hakkında bilgi edinin!

BAZINIZI YAPIN VE ÖZELLEŞTİRin 
Sadece küçük bir askeri karakolla başlayarak, çiftlikler, duvarlar, mayınlar ve hatta sıcak noktaların kalbinin arzusuna göre inşa edin ve üslerinizi antik Çin’in en büyük askeri şehri haline getirin! Üssün görünümü ve düzeni karar vermek için sizin!

DİĞER OYUNCULARA KARŞI YARIŞIN 
Kingdom Story’nin PVP’si stratejik ve tatmin edici. Her biri farklı becerilere ve yeteneklere sahip olan Stratejistler, Yakın Savaşçılar, Orta Seviye Savaşçılar, Okçular ve Kraliyet Adamları arasındaki oluşumunuza karar verin. Karıştırın ve eşleştirin ve rekabeti buharlaştıran en iyi takımı oluşturun.

Kingdom Story’yi bugün indirin!

En son haberler ve güncellemeler için Facebook’ta Instagram’da @playkingdomstory ve Twitter’da @KingdomStoryRPG’i takip edin! 
Facebook: https://www.facebook.com/PlayKingdomStory

Krallık Hikayesi: Cesur Lejyon
Krallık Hikayesi: Cesur Lejyon
Krallık Hikayesi: Cesur Lejyon
Krallık Hikayesi: Cesur Lejyon

MOD ÖZELLİKLERİ:
-Yüksek hasar
– Savunma artırldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir