Last Day on Earth: Survival v1.17 Hileli Mod Apk İndir

Last Day on Earth: Survival , Dünyadaki Son Gün hayatta kalma atıcı kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor: 2027’de dünya neredeyse tüm insan ırkını yok eden bilinmeyen bir enfeksiyon salgını gördü. Ve orada durmadı. Tüm bu ölüler zombilere dönüşmeye başladı ve kanlarında direnç gösteren az sayıdaki hayatta kalanlar bir zamanların büyük dünyasının kalıntıları üzerinde hayatta kalmaya çalışıyorlar.

Ve şimdi karakterinin hayatta kalması sadece senin gücünde! Karakterinizin açlık ve susuzluk gibi hayat istatistiklerine göz atın, işçiliği için değerli kaynaklar toplayın, silahlar yaratın ve farklı türde taşımacılık yapın ya da elinizde olanı kullanın: bir yarasa ya da yol levhası. Her şey düzinelerce … yüzlerce … binlerce zombiyi öldürmek için kullanışlı olacak!

Sadece gücünle değil, kurnazca da topraklarına davetsiz misafirleri yen. Tuzaklarla tahkimatlar inşa et ya da nadir yağma ve kaynaklar uğruna diğer kurtulanların topraklarına baskın yap. Tüm insanlar hayatta kalmak için her şeyi yapabilir.

Hardcore hayranları zorlu mevsimsel yerlerde yapacak çok şeyleri olacak. Çaresiz bir yolculuğa çıkmadan önce, kurtulanları vahşi hayvanları avlamak ve mutasyona uğramış zombilerin kalabalıklarını yok etmek için en kırıcı silahla donatın. Birisi, işçiliği için uygun olan bir taşımacılıkta mevsimsel konuma ulaşabilir. Dahası, haritanın batısındaki duvarı geçerseniz, özel bir kostümü ile diğer oyuncularla etkileşime girebileceğiniz bir çevrimiçi konuma gireceksiniz.

Dünyadaki Son Günün geniş ve derin koydu dünyasını keşfedin! Kahramanını yükselt, evini donat, terk edilmiş bölgeleri yağmala, vahşi hayvanları ve diğer kurtulanları avla – yeni dünyanın yeni kuralları var.

Bu gibi koşullarda hayatta kalacak mısın? Öyleyse, hangi bedeli ödemeye hazırsınız?

Mod (hile)Bilgisi :
– Ürün Çoğaltma (Daha fazlasını elde etmek için bir Öğeyi Böl)
– Ücretsiz El İşçiliği (Gerekli öğeler olmadan el sanatları)
– Ücretsiz Yapı (Gerekli öğeler olmadan derleme)
– Hiçbir Yapı Gereksinimi Yok
– Ücretsiz Yükseltme (Gerekli öğeler olmadan yükseltme)
– Sonsuz Silah Dayanıklılığı
– Sonsuz Zırh Dayanıklılığı
– Sınırsız Paralar (Artırmak için para harca)
– Sınırsız Beceri Puanı (Artırma becerisi kullan)
– Sınırsız Enerji (Paraile satın al)

  APK + OBB :


1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir