Last Hope TD v3.75 Hileli Apk İndir

Last Hope TD Oyun Android Strateji Oyunları APK İndir.

Zombie Kule Savunma: Açık bir dünyada, zombi ordularına, akıncıları temizlemeye ve çorak topraklarda dolaşan diğer tehditlere karşı devam eden savaşa katıl! Benzersiz destansı bir donanıma ve becerilere sahip birden fazla güçlü kahraman arasından seçim yap! Çok çeşitli kulelerle kendi mükemmel stratejinizi oluşturabilirsiniz. 3D olarak görsel olarak çarpıcı bir kule savunma oyununun tadını çıkarın!

Oyun Özellikleri 
– Savunmana ve stratejine meydan okuyacak 130’dan fazla seviye. Zombi istilasının ardındaki sebebi bulun, toprağı süpüren raider liderini alın veya arenada para ve zafer için savaşın! 
– Sevimli Prenses, güçlü Barbar, gizemli İzci, çılgın Silahçı, Asker veya doğru Şerif’i destekleyecek 6 Özel Kahraman. 
– Her biri daha güçlü hale getirmek için benzersiz bir araştırma ağacına sahip 12 farklı kule. Zombileri bir Ok Kule’den oklarla delin, onları Harç Kule ile parçalara ayırın veya Tesla Kule ile elektrikleyin. 
– Çorak araziyi araştırın ve 50’den fazla çeşit düşmanla karşılaşın. Bu yeterli değilse, haritaya dağılmış 5 Boss canavarına karşı seni acele etmeyi bekle!
– Mighty Hero becerileri ve Epic tanrı becerileri, cennetteki bir saldırıyla ölümsüzleri yok edin ya da dünyayı hareket ettirerek zombileri sallayın. 
– Canavar Tome, düşmanlarının zayıf yönlerini bulmak için yararlı! 
– Oyun içi ödüller dahil birçok oyun süresi ve seviyeleri tamamlama ve farklı zorluklar için benzersiz ödüller. 
– Üç farklı zorluk ayarı: Normal, Sert ve Kabus! Kendinize meydan okuyun ve bunu yaparak fazladan para ve DP kazanın! İyi şanslar!

Şimdi bu eğlenceli ücretsiz oyunu indirin ve bazı yoğun savaş ve epik patron savaşları için hazır olun!

Son Umut TD
Son Umut TD
Son Umut TD
Son Umut TD
Son Umut TD
Son Umut TD

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir