Lineage II: Dark Legacy v0.12.0 Hileli Mod Apk İndir

Lineage II, Karanlık dünya düştü ve dünyaca ünlü Lineage II dizisi Dark Legacy’nin son aksiyon dolu bölümünde iyi ve kötü arasındaki savaş patlak veriyor . Nihai Paralı Askerler ekibinizi bir araya getirin ve Aden topraklarını kurtarmak için kampanyalara katılın. Mega patronlarla savaşmak ve dünya çapındaki oyunculara karşı epik Castle Sieges’e katılmak için 100 katlı Umutsuzluk Çukuru’na katılın!

Lineage Evreninden efsanevi paralı askerleri topla ve onların özel yeteneklerini ve yeteneklerini ortaya çıkarmak için onları geliştir. Hell Crusher becerisine sahip Vampiric Blast veya Dark Avenger ile güçlü Kamael Soul Breaker’ı toplayın ve Castlekeeper veya kana susamış Lycanthrope gibi korkunç patronlara karşı test edin.

Şimdi bize katılın ve karanlık mirasın dünyaya kötülüklerini dökmesini engelleyin.

Özellik noktaları:

1. Yoğun Kuşatma PVP: Kale kuşatması savaşlarında dünya çapındaki oyuncuları ele alın! Etkileri kazanmak, küresel liderlik sıralamasında yükselişi arttırmak ve Kalelerindeki harabelerde kalırken savaş ganimetini kazanmak için en güçlü Paralı Askerler ekibinle kapılarına saldır ve onların savunmasına saldır!

2. Düşünülemez bir Kaleyi Özelleştirme: Düşmanlarınızı yok etmek için Şok Topu çalıştıran veya Ballistas’ı delici gibi çok çeşitli savunma seçeneklerinden birini seçin. Karıştırın, eşleştirin ve maksimum verimlilik için savunma cephanenizi stratejik olarak yerleştirin. Durdurulamayacak hale gelmek ve kalenizi ne pahasına olursa olsun korumak için yeni savunma yuvalarının kilidini açın!

3. Dinamik Aksiyon Paketli Savaşlar: PvP savaşındaki diğer oyunculara meydan okumak için acımasız Patronları veya Kolezyum’u yenmek için Çaresizlik Çukuru’ndaki hızlı tempolu savaşlar sırasında ayaklarınız üzerinde hızlı düşünün. Bir Paralı Asker Komitesine komuta et ve stratejik olarak yeteneklerini ve yeteneklerini savaştaki muhalefetini yok etmek için serbest bırak!

4. Paralı Askerlerin Efsanevi Kadrosu: Shillien Şövalyesi, Abyss Walker, Spellsinger, Tyrant ve çok daha fazlası dahil olmak üzere efsanevi Lineage karakterlerinden oluşan nihai ekibi işe alın ve kurun. Becerilerini geliştir, onları güçlü tılsımlarla donat ve güçlerinin büyüklüğünü açığa çıkarmaları için onları geliştir.

Lineage II: Karanlık Miras
Lineage II: Karanlık Miras
Lineage II: Karanlık Miras
Lineage II: Karanlık Miras


MOD ÖZELLİKLERİ: 
1. Yenilmez
2.CD’siz Beceriler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir