Ludo King™ v5.0.0.156 Hileli Mod Apk İndir

Ludo King™ Pachisi kraliyet oyununun modern versiyonudur. Eski zamanlarda Hint kralları ve kraliçeleri arasında oynanan bir Kızma Birader oyunu. Kızma Birader zarını döndür ve Kızma Birader tahtasının merkezine ulaşmak için simgelerini hareket ettirin. Diğer oyuncuları yen, Ludo Kralı ol.

Kızma Birader Kralı geleneksel kuralları ve Kızma Birader oyununun eski okul görünümünü izler. Tıpkı Hindistan’ın altın çağının kralları ve kraliçeleri gibi, kaderiniz de Ludo’nun zarlarının atışına ve jetonları etkili bir şekilde taşıma stratejinize bağlıdır.

Kızma Birader Kralının Özellikleri:
* İnternet bağlantısı gerekmez! Bilgisayara karşı oynayın.
* Yerel ve Çevrimiçi Multiplayer ile aileniz ve arkadaşlarınızla oynayın.
* 2 ila 6 Oyuncu Yerel Çok Oyunculu Modu oyna.
* Özel bir oyun odasında Facebook Arkadaşlarını davet et ve meydan oku ve onları Ludo King olmak için yen.
* Dünya oyuncuları ile oynayın ve arkadaşlarınız olun.
* Facebook arkadaşlarınızla ve arkadaşlarınızla özel sohbet.
* Rakiplerine emoji göndererek kendinizi ifade edin.
* Yılan ve Merdivenleri 7 farklı oyun tahtası varyasyonunda oynayın.
* Klasik bir görünüm ve bir zar oyunu hissi ile grafikler.

Ludo King bir zamanlar krallar tarafından oynanan bir arkadaş ve aile oyunudur ve şimdi siz ve aileniz ve arkadaşlarınız tarafından keyfini çıkarabilirsiniz. Bu Ludo’yu saatlerce ve tüm aile için eğlenceli olacaksınız.

Kızma Birader Kral Kızma Birader tahta oyunu mükemmel bir zaman geçiş oyunu. Çocukluğunuzda Ludo oynadınız, şimdi telefonunuzda ve tabletinizde oynayın.

Yapısında benzer bir başka nostaljik oyun Yılanlar ve Merdivenler. Ludo gibi, bu masa oyununu gençken oynamış olabilirsiniz. Ludo King şimdi bu klasik oyunu tamamen yeni bir seviye olarak birleştiriyor. Oyunun amacı basittir: 1’e başlarsınız ve 100’e ilk yapan siz olmanız gerekir. Ancak, sadece bir kalıpta yuvarladığınız sayı ile aynı sayıda fayans taşıyabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, tahta da yılanlar ve merdivenler ile doludur. Bir merdivenin başlangıcıyla aynı karoya inerseniz, merdiveni bir kısayol olarak alıp yukarı çıkabilirsiniz. İnişli çıkışlı bir oyun olan Yılanlar ve Merdivenler kuşaklar için favori olmuştur; ve şimdi de Ludo King ile oynayabilirsiniz.

Ludo’nun Fia, Fia-spel (Fia oyunu), Le Jeu de Dada (Dada Oyunu), Non t’arrabbiare, Fia med knuff (itmeli Fia), Cờ cá ngựa, Uckers, Griniaris, Petits Chevaux (Küçük Atlar), Ki nevet a végén, برسي (Barjis / Barjees). İnsanlar ayrıca Ludo, Loodo, Chakka, Lido, Lado, Ledo, Leedo, Laado veya Lodo olarak yanlış yazıyor.

Haberler ve güncellemeler için bizi takip edin:
* Facebook: https://www.facebook.com/ludokinggame
* Twitter: https://twitter.com/Ludo_King_Game
* Youtube: https://www.youtube.com/c/LudoKing
* Instagram: https://www.instagram.com/ludo_king_game
* https://ludoking.com
Ludo King ™
Ludo King ™

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Reklamlar kaldırıldı

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Apkgezegeni-indir3.png

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir