Mad Skills Motocross 2 v2.21.1336 Hileli Mod Apk İndir

Mad Skills Motocross 2 Dünyadaki profesyonel yarışçıların, motokros hayranlarının ve sıradan oyuncuların zaten bildiklerini keşfedin: Mad Skills Motocross 2, tüm zamanların en yoğun Android yarış deneyimi!

Mad Skills Motocross 2 şunları içeriyor:

İnanılmaz FİZİK! 
Mad Skills Motocross 2, gezegendeki herhangi bir yan kaydırma yarış oyununun en iyi motosiklet fiziğini sunuyor. Bu oyunda bisikletlerin tepkisine hayran kalacaksınız. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar hızlı (ve daha fazla bağımlı) olacaksınız.

11 FARKLI BİSİKLET! 
Her biri farklı hız ve yol tutuşa sahip 11 farklı motosiklette yukarı doğru ilerleyin. En hızlı bisikleti alın ve arkadaşlarınıza hükmedin!

Heyecan verici bir yeni oyuncu-vs.-oyuncu “VERSUS” MODU 
Bu özellik mutlak bir patlama. Bir arkadaş seçin (veya rastgele bir rakip), bir parça seçin ve iki dakika içinde alabileceğiniz en iyi tur süresini belirleyin. O zaman bakalım aynı sürede yenebilecekler mi. XP kazanmak için savaş, böylelikle harika sanal ürünler kazanabileceksin.

PARÇALARIN DÜZENLERİ – DAHA FAZLA HER HAFTA EKLENEN! 
Mad Skills Motocross 2, sizi yıllarca meşgul edecek yeterli içeriğe sahip. Onlarca kariyer yolunda hisse senedi rakibini yen ve daha fazla parçanın kilidini açmak için As’ı yenip yenemeyeceğini gör. Hepsini Acele ettikten sonra, tüm dünyadaki arkadaşlarını, komşularını ve oyuncularını ele al. Gerçek hayattaki profesyonel motokros yarışçılarını bile takip edebilirsiniz – neredeyse hepsi Mad Skills oynuyor – ve en iyi zamanlarını alıyorlar.

HAFTALIK YARIŞMALAR! 
Mad Skills Motocross 2, her hafta yeni pistlerde sizi dünya çapındaki diğer oyunculara karşı koyan JAM adlı çevrimiçi bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. JAM muhtemelen mobil cihazınızda yaşadığınız en bağımlılık yaratan deneyimlerden biri olacak.

ÖZELLEŞTİRİLEN BİSİKLETLER VE SÜRÜCÜLER 
Bisikletinizin ve sürücünüzün donanımının rengini değiştirin ve en sevdiğiniz numarayı bisikletinizin plakasına ekleyin. Yeterince hızlıysanız, arkadaşlarınızın hükmettiğinizi bilmesi için sanal bir Red Bull kaskı bile kazanabilirsiniz!

VE DAHASI!

Zor seviyeleri ve rakipleri geçmenize yardımcı olmak için isteğe bağlı roketler

Evrensel uygulama Facebook, Twitter veya Google Play ile bağlanın; oyun ilerleyişiniz ve satın alımlarınız cihazlar arasında eşitlenir.

İnanılmaz bir oyun deneyimi için HD optimizasyonlu güzel ayarlar.

Buradaki resmi fragmana bakın: www.madskillsmx.com/trailer

Www.facebook.com/madskillsmotocross adresindeki 
Mad Skills Motocross 2 Beğenisi www.twitter.com/madskillsmx ve www.instagram.com/madskillsmx adresinden Mad Skills Motocross 2’yi takip edin

ÖNEMLİ NOT: Bu uygulama indirmek ve oynamak ücretsiz olsa da, oyunda gerçek paraya mal olan bazı öğeler var. Ayrıca, Mad Skills Motocross 2, 13 yaşın üzerindeki bir izleyici kitlesine yönelik sosyal ağlara bağlanır. Bu oyunda, Turborilla ürünlerinin ve seçkin ortakların ürünlerinin reklamları yer almaktadır.

Deli Becerileri Motokros 2 - 1
Çılgın Beceriler Motokros 2 - 2
Çılgın Beceriler Motokros 2 - 3
Çılgın Beceriler Motokros 2 - 4
Çılgın Beceriler Motokros 2 - 5

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Tüm araçların kilidi açık
– Birçok RoketBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir