MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v25.3.0 Hileli Mod Apk İndir

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası, Şampiyonlar Yarışması oyunu “My Rough” adlı çok özel bir oyun tasarladı. Marvel’in ünlü karakterlerinden istediğinizi seçtiğiniz oyunda düşmanla savaşacaksınız. Düşmana karşı kahramanca mücadeleye gireceksiniz. Karakterinin tüm özelliklerini kullanırsan, düşmanlarını daha kolay yenebilirsin.

MARVEL Contest of Champions, En iyi kozmik gösteride, en sevdiğin Marvel Süper Kahramanları ve Süper Kötülerle destansı ve dövüş aksiyonuna hazırlan! Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve daha fazlası savaşa davet edilsin! Bir takım kur ve Ultimate Marvel Şampiyonu olmak için arayışına başla!

YARIŞMAYA HOŞ GELDİNİZ:
Kaptan Amerika ve Demir Adam! Hulk, Wolverine’e karşı! Örümcek Adam – Deadpool! Marvel tarihinin en büyük savaşları senin ellerinde! Toplayıcı olarak bilinen evrenin açgözlü Elder’ı, sizi Thanos, Fatih Kang ve daha birçokları içeren aşağılık kötü adamlar dizisine karşı epik bir oranlar çetesine çağırdı! Mobil cihazınızda en üst düzey ücretsiz dövüş oyununu deneyimleyin… Şampiyonların Marvel Yarışması!

ARKADAŞLARLA TAKİP:
• En güçlü İttifakı kurmak için arkadaşların ve diğer Haberciler ile ekip ol
• İttifakınızla stratejik olun, Şampiyonlarını kavgada tutmalarına yardımcı olun
• İttifak Etkinliklerinde zirveye çıkın ve özel İttifak ödülleri kazanmak için özel olarak tasarlanmış görev haritalarında İttifak Quest Serisini bir araya getirin
• İttifak Savaşları’ndaki tüm dünyadan İttifaklar ile savaşarak İttifak’ınızdaki zorbalığı test edin!

MARVEL Contest of Champions:
• Klasik Marvel hikaye anlatımı modasında heyecan verici bir hikaye ile yolculuk yapın
• Avengers Tower, Oscorp, The Kyln, Wakanda, The Savage Land, Asgard, S.H.I.E.L.D. gibi Marvel Evrenini kapsayan ikonik yerlerde çok sayıda kahraman ve kötü adamla savaşın. Helicarrier ve daha fazlası!
• Dinamik görev haritalarını keşfedin ve özellikle mobil platform için geliştirilen kontrolleri kullanarak sağlıklı bir aksiyon dolu dövüş dozuna katılın

MOD (HİLE):
1. Tanrı Modu (Düşmanlar saldırmaz)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir