MARVEL Strike Force v4.0.1 Hileli Mod Apk İndir

MARVEL Strike Force , telefonunuz veya tabletiniz için bu aksiyon dolu, görsel açıdan dudak uçuklatan free-to-play oyun müttefikler ve ezeli rakiplerinin yanı sıra savaş için hazır. Dünya’ya saldırı başladı ve Süper Kahramanlar ve Süper Kötüler savunmak için birlikte çalışıyor! Yepyeni bir düşman tehdidine karşı stratejik bir mücadeleye girerken Örümcek Adam, Doktor Garip, Yöresel, Roket Rakun, Loki, Elektra, Kaptan Amerika ve Demir Adam dahil olmak üzere en üst kadroyu kurarak sorumluluğu üstlen. Savaşma zamanı! Takımını topla ve Dünya’yı kurtarmak için savaşa hazırlan!

KADARINIZI BİRLEŞTİRİN 
Saldırı gücünüzü işe alın ve Demir Adam, Kaptan Amerika, Loki, Elektra, Dr. Garip ve daha fazlası gibi güçlü MARVEL Süper Kahramanları ve Süper Kötü Adamlar ekibini oluştur.

EVRİMİNDEN GÜÇLENDİRİLMESİ 
Süper Kahramanlar ve Süper Kötülerinizi hiç olmadığı kadar güçlü hale getirmek için kıyafeti giyin ve yükseltin.

STRATEJİK YÜRÜŞME 
Mücadeleye kimin getirdiğiniz önemli. Düşmanları almak için açılan hamle yapmak için belirli Süper Kahramanlar ve Süper Kötüler eşleştirin. 5v5 savaşlarda uzman dövüş taktikleri, Marvel Evreninin en büyük kötü adamlarını yenme gücü veriyor.

EPIC COMBAT  MARVEL Strike Force
Kahramanlarınız dinamik zincir kombinasyonlarını tek bir dokunuşla serbest bırakırken çığır açan oyun sinemasını deneyimleyin.

ÇALIŞMA GÖRSELLERİ 
Şimdiye kadar yayımlanmış en görsel olarak çarpıcı mobil oyun deneyimlerinden birini oynayın. Marvel Süper Kahramanlar ve Süper Kötü Adamlar telefonunuzda olabildiğince hayata benziyor!

Bu uygulamayı indirerek, http://marvelstrikeforce.com/privacy-policy ve http://marvelstrikeforce.com/terms-of-service adresinde bulunan gizlilik politikamızı ve kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.

İlgi alanınıza göre uyarlanmış reklamlar yayınlamaya yardımcı olan mobil reklamcılık şirketleri ve diğer benzer kuruluşlarla çalışabiliriz. Bu tür reklamcılık uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve mobil uygulamalardan vazgeçmek için, bkz. Http://marvelstrikeforce.com/privacy-policy#ads. Ayrıca App Choices uygulamasını www.aboutads.info/appchoices adresinden indirebilirsiniz.

MARVEL Vuruş Gücü
MARVEL Vuruş Gücü
MARVEL Vuruş Gücü
MARVEL Vuruş Gücü
MARVEL Vuruş Gücü
MARVEL Vuruş Gücü

MOD v1 :
Enerjiyi Arttırın (Doğrudan Karakterin 3. becerisini kullanabilirsiniz)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir