Mayhem Combat 1.5.6 Para Hilesi – Mod Apk

Mayhem Combat yoğun bir platform mücadelesidir – çılgın silahları kullanın ve interaktif aşamalarda gezinmek için platform yeteneklerinizi kullanın! Herkes katılabilir – arkadaşlarınızla oynarken iyi vakit geçirin, tuhaf karakterlerin ve renkli sahnelerin tadını çıkarın.

YANGIN, DONDURMA VE ELEKTRİK ÇARPMA SİLAHLARI
Oyun tarzınızı kişiselleştirmek için tonlarca güçlü silah toplayın. Mayhem Combat yıldırım hızında reflekslerle ilgili, ancak uygun bir strateji olmadan uzun süre hayatta kalamazsınız!

ÖZEL MODLAR
Geleneksel 1v1 mele’lerde yok edin. Herkes için ücretsiz modda kaotik üç yollu kavgalar yapın. Ve en rekabetçi oyuncular için, rakiplerinizi aktif bir anahtar tamircisi içeren etiket savaşlarında parçalamak için en iyi 3 savaşçı ekibinizi kurun.

ETKİLEŞİMLİ KADEME
Aşamalar alevlerden, elektrikten ve hız arabalarından ve trenlerden oluşan ölüm tuzaklarıyla doludur. Onlardan kaçının veya bunları kendi yararınıza kullanın, düşmanınızı patlayan varillere fırlatıp ağır hasar verin.

YENİ HAREKETLERİN KİLİDİ ​​İlerlerken
daha derin mekanikleri keşfedin. Temel efektlerle yeni silahlar yükseltin, temel istatistiklerini iyileştirmek için savaşçılarınızı geliştirin ve yeni kombinasyonları açmak için seviyenizi yükseltin.

Sezgisel 3-DÜĞMELER FIGHTER
Sadece mobil cihazlar için tasarlanan dokunmatik tabanlı üç düğmeli sistem, en çok tarak destanını sorunsuz bir şekilde yapmanıza izin verecek.

ÇEŞİTLİ KARAKTER SETİ
İki kahraman aynı hissetmez. Güçlü kaslı adamlardan çevik dövüşçülere ve şık savaş disko dansçılarına kadar çılgın ekip her karakter kendine özgü bir dövüş stiliyle gelen kadar çeşitlidir.

TEK OYUNCU BÜYÜTENLERİNİ KAZANAN
Çevrimiçi oyuna hazırlanmak için tasarlanmış tek oyunculu görevleri tamamla. Son patronu kırmadan önce, derin dövüş sisteminin bütün içeriğini ve çıkışlarını öğreneceksiniz.

EŞSİZ GÖRSEL TARZI
Göz alıcı bir deneyime hazır ol! Eşsiz sanat tarzı ve üstün görseller Unreal Engine 4 teknolojisi ile desteklenmektedir.

Güncellemeler ve püf noktaları için sosyal medyayı takip edin: 
https://www.facebook.com/mayhemcombatgame 
https://www.instagram.com/vividgames 
Bir sorunuz mu var? Support@vividgames.com adresinden bize ulaşın

Mayhem Savaş - Dövüş Oyunu
Mayhem Savaş - Dövüş Oyunu
Mayhem Savaş - Dövüş Oyunu
Mayhem Savaş - Dövüş Oyunu

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir