METAL SLUG ATTACK v5.7.0 PARA Hileli Mod Apk

Dünya çapında zaten 2 milyondan fazla indirilen! ◆
Dünya çapındaki hit “METAL SLUG DEFENSE” nin devamı geldi! 
METAL SLUG ATTACK” savaşa çok sayıda iyileştirme ile katılıyor!

Sürüm 1.1.0’daki Yenilikler 
1) 5 yeni Ünitenin eklenmesi 
2) Çoklu özellik güncellemeleri

OYUN ÖZELLİKLERİ HAKKINDA

Control Basitleştirilmiş kontrol! 
SNK PLAYMORE’un efsanevi oyun serisinin en yeni girişi olan “METAL SLUG ATTACK”, herkesin zevk alabileceği basit kontrollere sahip bir kule savunma oyunudur ve birbirleriyle sorunsuzca hareket eden ve savaşan 2D nokta piksel karakterleridir! Dahası, yeni eklenen “Destek Sistemi” özelliği oyunculara daha derin stratejiler ve daha da eğlenceli hale getirecek!

▼ Bir sürü görev! 
METAL SLUG ATTACK”, oyuncuların Morden Ordularının işgal ettiği askeri üsleri ve aynı zamanda “POW RESCUE”, “COMBAT SCHOOL” un işgal ettiği askeri üsleri serbest bırakmak zorunda kaldıkları “ATTACK!” Oyun modu ile farklı türlerde görevlere sahiptir. veya “TREASURE HUNT” oyun modu.

Un Birimlerinizi geliştirin! 
Görevleriniz boyunca eşyaları toplayın ve en sevdiğiniz Birimleri özelleştirmek için bunları kullanın. Birimlerinizi eşyalarla donatarak evrim geçirmelerini, seviyelerini yükseltmelerini veya becerilerini etkinleştirmelerini sağlayın !! En etkileyici ve en güçlü birimleri yapmaya çalışalım!

▼ Dünya çapında savaşlar! 
Eşzamanlı olarak 4 oyuncu tarafından oynanabilen ve zevk alabilen “Gerçek Zamanlı Savaş” moduna ek olarak, 6 desene kadar eşzamansız savaşlarda çarpışabilir! Tüm rakiplerinizi yenin ve becerilerinizi dünyanın en iyi oyuncusu olmak için bileyin!

Brother Silah arkadaşı ile birlikte çalış! 
“Guild Raid” ve “SPECIAL OPS” oyun modlarında silahlı kardeşi ile ortak görevlerde savaş ve onlarla sohbet ve e-posta seçenekleri aracılığıyla iletişim kur. En iyi partnerlerinizle “METAL SLUG ATTACK” ın tadını çıkardığınızdan emin olun!

Resmi Facebook hayran sayfası: 
https://www.facebook.com/SNK.METALSLUGWORLD/

© SNK PLAYMORE CORPORATION TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

METAL SLUG ATTACK
METAL SLUG ATTACK
METAL SLUG ATTACK
METAL SLUG ATTACK

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir