Mortal Kombat X v4.0.0 Hileli Mod Apk İndir

Mortal Kombat X Hileli Mod Apk İndir en ünlü oyunlardan biri android cihazlar için değişti. Oyun, ekibinize ekleyebileceğiniz, atamaları geçebileceğiniz ve yeni beceriler kazanabileceğiniz, ekibinizin becerilerini artırabileceğiniz ve savaş özelliklerinizi geliştirebileceğiniz çok sayıda kahramanla sizi memnun edecek.

Ayrıca oyunda gerçekçi bir görüntünün tüm hayranlarını kazanacak daha gerçekçi ve güzel grafikler elde edeceksiniz. Oyundaki her karakterin kendine has yetenekleri ve özel teknikleri var, arkadaşlarınızı davet edin ve onlardan daha hızlı ve daha güçlü olduğunuzu kanıtlayın. Başarılı olursa, oyuncu madeni paralar ve yeni savaş kartları, yükseltmeler alır.

Mortal Kombat X

Kahramanları modernize etmek, hayatlarını pompalamak, saldırı hızı ve verilen hasar için harcanmaları gerekiyor. Karakter seviyelendirmeye gelince, oyun onları geliştirmek için birçok fırsat sunuyor. Hizmetinizde, kahramanların parametrelerini iyileştiren her türlü eserin büyük bir listesi var.

oyun kaynakları

Mortal Kombat gazileri, gezegendeki en büyük turnuvanın kazananını kesin olarak belirlemek için bir kez daha toplanıyor. Tek kullanıcı ve ağ modları vardır. Tek oyunculu kampanya, iki amansız rakibin destansı savaşına hayran kalmanızı sağlar: Sub-Zero ve Scorpion.

Bu demo dövüş, ölümlerin ne kadar acımasız olabileceğini açıkça gösterecek. Bu videoyu izledikten sonra güvenle kraliyet arenasına gidebilir ve destansı savaşlarda yer alabilirsiniz. Savaşlar her zamanki üçe üç formatında gerçekleşir.

Mortal Kombat X

grafikler ve kontroller

Yüksek kaliteli 3D grafikler sayesinde, gadget’ınızın ekranında renkli savaşların keyfini çıkarabilirsiniz. Kanlı ölümler kesinlikle kayıtsız et ve sakatat severler bırakmayacak.

Kontrole gelince, ekranda çok sayıda dokunma ve kaydırma ile gerçekleştirilir. Kahramanlar arasında geçiş yapmak için ekranın üst kısmında bulunan portre simgelerine tıklayın.

Mortal Kombat X

Android gerektirir: 4.0 veya üzeri

HİLE İÇERİSİNDE NELER VAR :
– Saldıran ve engelleyen botları devre dışı bırakın
– Ücretli olmasa bile herkes özel saldırılar kullanabilir
– Büyük hasar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.