Mr Bullet – Spy Puzzles v5.3 Hileli Mod Apk İndir

Mr Bullet – Spy Puzzles, Bir kahraman, casus ve efsane olmaya hazır mısın? Şaşırtıcı zorlukları çöz, ölümcül doğruluğunu göster ve düşmanlarına nişan al. Çekim olgusunu deneyimleyin.

Bu eşsiz bulmaca oyununda beyninizi kullanın. Dünyada karşılaşacağınız düşmanları, ninjaları ve diğer kötü adamları öldürmek için kesin bir hedefe ve lazer odaklanmaya ihtiyacınız olacak! Yeni topraklara seyahat et, rehineleri kurtar ve ellerinle savaşmak için el bombası fırlatıcıları gibi eşsiz silahları kullan. Şimdi macerana başla! Kendine sorman gereken tek şey: Tek seferde yapabilir misin?

Mr Bullet – Spy Puzzles, Oyun özellikleri:

1. Hepsini yok et ve dünyayı kurtar!

Bay Bullet gizli bir görevde. Kötü adamları korumak için ölümcül doğruluğunu ve hassasiyetini kullan! Bir casus, ajan, zombi, oduncu, yabancı olsun, hepsi dünyayı ele geçirmek için buradalar ve sadece bir MASTER onları aşağı çekip dünyayı kurtarabilir.

2. Epik Görevlerin Kilidini Aç

Her biri kendine özgü bir bükülme ile, düşmeniz için pek çok düşman ve seviye! Ne kadar akıllısın? Tüm bulmacaları çözebilir misin? Zıplayan, zıplayan ya da sadece düz bir çizgi çizen mermileri vurun! Nesnelerin düşmesi ve patlaması için madde imlerinizi kullanın. Zincirleme reaksiyonlar oluşturun ve hedefinize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapın!

3. Yeni Zorluklar Bekliyor

Rehineleri kurtar, insanlara el bombası at ve gizli görevlere devam et. Durum ne olursa olsun, sadece her atış sayımı yapmayı unutmayın!

4. Çekici Fizik bilinmez

Sadece en zeki ve en hızlı olan tüm bulmacaları çözebilir! Bunu yapmak için sadece doğruluktan daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Hız, zamanlama ve sabır, en ateşli çekim ustası olmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Her seviyede üç yıldız bulabilir misin?

5. Spy vs Spy

En iyi ve en doğru siz misiniz? Çılgın PVP çok oyunculu senaryolarda diğer casuslarla savaşın.

6. Haftalık Yeni Özellikler

Bay Bullet, yeni benzersiz seviyeleri, silahları ve diğer derileri ile sürekli güncelleniyor. Aksiyonu kaçırmak istemeyeceksiniz.

Bir tetikçi veya bilinmez olun, Bay Bullet sizin için hazır bir mücadeledir. Bu orada en iyi fizik shooter oyunu. Bu ustalıkla öğrenilmesi kolay ve oynaması kolay bir oyunla asla sıkıcı bir anı kaçırmayın. Şöhretli kötü adamlarla savaş. Bir efsane ajanı ol. Görevine başla ve ateş etmeyi asla bırakma! Bullseye!

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, bir seviyeyi geçmek için yardıma ihtiyacınız varsa veya oyunda görmek istediğiniz harika fikirleriniz varsa, https://lionstudios.cc/contact-us/ adresini ziyaret edin!

Mr Bullet - Casus Bulmacalar
Mr Bullet - Casus Bulmacalar
Mr Bullet - Casus Bulmacalar
Mr Bullet - Casus Bulmacalar
Mr Bullet - Casus Bulmacalar

MOD APK: 
● Çok Para. 
● Çok Bilet. 
● Bir Çok Yıldız. 
● El Bombası, Rehine, Dostluk Ateşi, Görevler, Mini Oyunlar Seviyesinin Kilidini Açma. 
● Tüm Otomatik Satış Makinesi ve Ücretli Takımların Kilidini Açma. 
● Reklamları Kaldırıldı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir