My Home – Design Dreams v1.0.265 Hileli Mod Apk İndir

Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yer olan My Home – Design Dreams ‘a hoş geldiniz! Bu eğlenceli bağımlılık maç 3 oyunu oyna ve hayalinizdeki ev tasarımı ÜCRETSİZ! Bir kınamaktan bir konağa, hatta bir villaya kadar, cihazınızdaki her şeyi parmak uçlarınızla tasarlayabilir ve dekore edebilirsiniz!

Restore, makyaj ve dekorasyon bir ev ile renkli eşleştirme bulmaca seviyeleri birleştiren oyunun tadını çıkarın. Birçok ücretsiz stil ve mobilya kombinasyonu oyunda seni bekliyor! Hayaliniz hakkında konuşmak ve konuşmak için ev sahibinize veya en iyi arkadaşınızın evine uğramayı unutmayın! Şimdi ücretsiz evinizi tasarlamak için gelin ve indirin!

My Home – Design Dreams özellikleri:

* Ev Tasarımı: Açık uçlu bağımlılık bulmaca oyun. Emrinde çeşitli stilleri! Evlerinizi kendiniz yaratıp yenileyin!

* Heyecan verici bir maç 3 seviyeleri: Yüzlerce zorlu maç-3 seviyeleri ile birçok harika arttırıcı. Daha fazla eşleşen zorlu daha eğlenceli demektir!

* Kişiselleştirilmiş hikaye: Tüm hikayeler SİZE odaklanır! Hayalinizdeki evleri tasarlarken macera ile birlikte izleyin!

* Canlı karakterler: Eğlenceli ve benzersiz karakterler! En iyi arkadaşın, tatlı ev sahibin ve daha birçok sürpriz!

* Birden fazla ev: Sadece bir evin tasarlanması ve onarımından memnun değil misiniz? Tasarlamanız ve dekore etmeniz için birçok evimiz var!

Şimdi maç 3 bulmaca seviyeleri meydan! Ev tasarımında oyun içi yeteneğinizi gösterme zamanı! Dizginleri al ve hayalinizdeki evi şimdi ücretsiz olarak hayata geçirin!

En son bilgileri almak ister misin? Dünya çapındaki toplumumuza katılın: 
Facebook: https://www.facebook.com/MyHomeMyDreams 
Twitter: https://twitter.com/MyHomeMyDreams 
Instagram: https://www.instagram.com/myhome.mydream

Evim - Tasarım Düşleri
Evim - Tasarım Düşleri


MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para (harcadıkca artar)
– Sonsuz can / sağlıkBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir