Ninja Dash – v1.3.29 Hileli Mod Apk İndir

Ninja Dash,Ninja eğitimin sona erdi ve olman gereken en büyük savaşçı ninja olma zamanı! Katana’nızı alın, biraz shurikens alın ve Ninja Dash dünyasına adım atın! 
RPG ve boşta elemanları ile karışık gerçek bir arcade dövüş deneyimini getiren yeni bir ninja dövüş oyunu: Şeytanları atla, kes ve öldür; savaşçı ve zanaat silahlarınızı yükseltin; ninja yolunu takip et ve çalınan Usta Sushi’yi kurtar! Gambatte!

Ninja DASH ÖZELLİKLERİ

– Yeni bir Japon arcade dövüş oyununda Addictive HACK n SLASH ACTION! 
– RPG elementleri: kaynakları al ve kendi Samuray WEAPON’larını CRAFT! 
– Farklı NINJA WARRIORS seçimi ve SEVİYE YUKARI! 
– İki parmak kontrolü: Git, atlatmak, eğik çizgi ve şeytan ninjaları parçalamak için dokunun! 
– Yeni Oyun modları ile OLMAYAN EYLEM! Mücadele modu, Patron Savaşları… 
– Birlikte COMBOS Zinciri, tüm Canavarları ÇALIŞTIR ve ÖLÇ, Süper Çorba kazan ve DEV OL! 
– Sensei’s Dojo’da SHINOBIS’İNİZİ EĞİTİNİZ ve DURDURULMAZ olun!

Hemen indirin Ninja Dash RPG Ronin ÜCRETSİZ olarak atla ve Şeytan Shogun’u durduracak ve bu Samuray Savaşı’nı sonlandıracak Kahraman olacak!

Ninja Dash gerçek bir ninja dövüş oyunu, sizi saatlerce bağlayacak gerçek bir arcade oyunu deneyimi! Suikastçı becerilerinde ustalaş ve şeytan ninja ordusunu yenecek ninja arashi ol! Şimdi bu bağımlılık yaratan maceraya atla: Katana’yı al ve şeytanları kes, shurikens saldırılarını atla ve atlat, Sensei’yi kaç ve kaç!

Elinizde taze hisseden klasik arcade avcı oyunu. Size bağımlılık yaratan bir kesmek oyun deneyimi yaşatmak için kolay bir kontrol sistemi: 
Sadece basit İki parmakla dokunma kontrolü, ilk başta kolay, ama ustalaşması zor! Bir samuray savaşçısı için uygun bir mücadele. Düşman saldırılarını atla ve atlat ya da yanan ninja katana ile onları vur ve öldür. Yeteneğin, buradaki tek silah, muhteşem parkur hilesi, ninja iblislerini alt et ve usta suşiyi kurtar!

İkili zıplama, düşman saldırısından kaçın ve kafalarının üstüne düş! Gölge gibi hareket edin ve efsanevi bir japon savaşçısı olarak canavarlarla savaşın. 
Ninja becerilerini kullanarak tehlikeli durumlardan kaçın ve düşman kalesini yıkın ve bölge patronunu yenin!

Ninja olma yolu sadece düşmanları ezmek ve çatıların üzerinden atlamak değildir. Bu samuray savaşı sırasında her bölgedeki farklı zorluklarla ve Gamemodes’lerle karşılaşacaksın: 
-> <NINJA REVENGE: Seviyedeki tüm şeytan ninja gölgelerini öldür, ödülünü talep et ve kahramanlarının seviye atlaması için tecrübe kazan! 
-> <BUHAR BOMBASI: Kendini uçan bir ninja tavuğuna dönüştür ve Japon gökyüzüne doğru atlayarak ve atlayarak savaştan kaç! 
-> <NINJA SHOWDOWN: Bu sırada durgun bir koşuşturma sırasında şeytanların ordusunda hayatta kalmaya çalışın! Katana’nızın tek arkadaşınız olacağı sonsuz bir ninja koşucusu modunda sonsuz bir savaş! 
-> <EPIC BOSS BATTLE: Tüm görevleri yap ve tamamla ve Shogun kalesine karşı samuray kuşatmaya başla! Final dövüşüne hazır mısın?

Ninja savaşçısı becerilerinde ustalaşmış gibisin, yani seviyen için uygun bir kılıca ihtiyacın var! Bazı materyalleri topla ve efsanevi bir katana kılıcı tasarla ya da mağazayı ziyaret et ve bir sonraki dövüşün için özel bir kıyafet al ve sonunda ninja intikamını al!

Köyleri yağmalayın, ödüller kazanın ve yeni silahlar ve suikastçılar için zırhlar hazırlayın. Bir samuray ustası olmak isteyen her ninja, bölgedeki en iyi kıyafeti giymeli! Nihai yanan kılıç veya epik sais’i elde et ve hasar güçlerini artırmak için onları seviyele. Bölge kalıntılarını topla ve en büyük ninja dişlilerini topla ve ninja gölgeni kask, zırh, bilezik ve diğer Japon shinobi eşyalarıyla kişiselleştir ve geliştir!

Hemen indirin Ninja Dash RPG Ronin ÜCRETSİZ olarak atla ve tüm savaşçıların Ninja suikastçısı olmak için tamamlamaları gereken mücadele meydan okumasıyla yüzleş!

Ninja çizgi - ronin atlama rpg
Ninja çizgi - ronin atlama rpg
Ninja çizgi - ronin atlama rpg
Ninja çizgi - ronin atlama rpg
Ninja çizgi - ronin atlama rpg
Ninja çizgi - ronin atlama rpg

MOD: 
Sınırsız paralar. 
Sınırsız mücevher 
Sınırsız turnuva paraları.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir