Offroad Outlaws v4.2.1 Para Hileli Mod Apk

Offroad Outlaws, off-road bir oyunda ne istediğinizi verir: Teçhizatınızı nasıl tamamlayacağınız, ayarlayacağınız ve sürdüğünüz, tamamlayacağınız zorluklar ve çok oyunculu bir oyunla tam kontrol, böylece açık dünya haritalarındaki izleri araştırabilirsiniz Arkadaş.

ÇOKLU OYUNCU 
Arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla parkurları keşfedin veya bayrak çekme modunda savaşın! Dağlara, kaya parkurlarına veya arkadaşlarınızla nehirlere doğru yarışın!

KONTROL 
Donanımı istediğiniz gibi inşa edersiniz. Şasi kurulumu üzerinde tam kontrole sahipsiniz – sertlik, sönümleme, seyahat, vb… ve isterseniz farklı tipte süspansiyonlara bile takılabilir (ön tarafta I-Beam düzeneği olan modern bir kamyon ve arkada sağlam bir dingil ister misiniz?) Sorun değil.) Araç kontrolü için size Eğim, Ok ya da ekran Direksiyon kontrolü verilir. Sen seç!

SÜRÜŞ 
Seçebileceğiniz çeşitli açık dünya haritaları ile, teçhizatınızı zorlu kaya yollarında yavaşça ya da çölün düz kumlarının üzerinde hızlı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Yollardan bir mola vermek ister misiniz? Teçhizatınızın dayanıklılığını “test etmek” için rampaları kullanabileceğiniz ya da Rock Park’ta sürüş becerilerinizi test edebileceğiniz dublör parkta oynayın.

Not: Offroad Outlaws üyesi olarak katılmayı seçerseniz, hesabınız üzerinden her ay 4,99 ABD Doları tutarında otomatik olarak ücretlendirilecek bir otomatik yenileme aboneliği planını kabul etmiş olursunuz. Gizlilik Politikası ziyareti için: http://racerslog.net/ooprivacy.html Şartlar ve Koşullar için ziyaret edin: http://racerslog.net/ooterms.html

Offroad haydutlar
Offroad haydutlar
Offroad haydutlar
Offroad haydutlar
Offroad haydutlar

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Ücretsiz alışveriş1 Comment

  1. Online oyunlar olsa daha iyi ya bunlar tatmin edici deyil pubg mod mmo rpg li oyunlar hilesi olsa dahada güzel olur hatta muhtesem olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir