Pacific Warships v0.9.164 Hileli Mod Apk İndir

 Pacific Warships: Deniz Armada Harp Dünyası
BEDAVA çevrimiçi savaş gemisi donanma savaş oyunu atıcı oyna ve bir armada savaş komutanı ol! Gelecekteki eylem deniz savaş savaş dünyasına hoş geldiniz!

PACIFIC WARSHIPS savaş oyunu atıcısını büyük bir torpido ve füze deniz çatışmalarında deneyin. Mürettebatınızı arayın, savaş gemisi sonlandırıcılar hazırlayın ve Yedi denizleri gezinmek için hava saldırısı yapın. Deniz savaş gemisi hareketi, en modern bir donanma savaşında taktik ve aksiyonlarla buluşuyor. REAL-TIME aksiyon çevrimiçi ekibi PVP’de, düşmanınızı bir füze ve torpil ile düşmanınızı vurmak için öldürücü donanma silahları, top ve savaş gemileri ton.

Silahlarınızı bir limanda toplayın ve Atlantik’ten Pasifik’e kadar en iyi terminatör filosunu oluşturun. Okyanus savaşında düşmanla savaşmak için, petrol tankerlerinin yelken açtığı deniz yollarında silahlarınızı bombalayın. Zorlu bir aksiyon savaşında deniz kıyısının savaş armadası olun! 
Aksiyon dolu gemi savaş simülatörü size gelecekteki savaş alanında yeni, modern ve gerçekçi bir donanma savaş oyunu sunuyor.

Dünya ONLINE PvP 
Online deniz savaşı savaş çevrimiçi PvP savaş alanında dünyanın dört bir yanından diğer komutan armadas ile savaşın

Çarpıcı 3D grafikler 
Gelecek burada! Mobil cihazlar için en gerçekçi donanma atıcı. Savaş oyununu oyna ve kontrol et! Savaş oyunu bir bütçe cihazında bile yayınlanacak!

Yetenekler 
Savaş gemileri yetenekleri ile savaş donanma taktiklerinde agresifleş. Gelecekteki gemi dünyasının en iyi donanma komutanı olmak için savaş silahları ustası!

Savaş gemisi yükseltme sistemi 
Savaş PvP ihtilafında sonlandırıcı olmak için silah ve savaş gemileri filosunu yükseltin! Savaş geminizi nihai ölümcül bir silaha dönüştürmek için çeşitli atıcı silahları, füzeler, lazerler, şasi ve güverte yükseltmeleri yapın. Tüm güncellemeler gemilerin görünüşünü ve zırhını değiştiriyor

Kaptan’ın savaş gemisi becerileri 
Bir beceri ağacı araştırıp istatistiklerinizi geliştirin. Bu sadece bir silahla ilgili değil – mürettebat önemli. Yeni yetenekler öğren ve hızlı bir deniz harekâtı saldırısında düşman gemilerini batır!

Call Armada Fleet 
Arrow, Avenger, Spearhead ve Eclipse gibi detaylı savaş gemileri, hafif destroyerlerden savaş gemilerine, dreadnaughts, terminatörler ve görev yapan kayan kale gibi görünen uçak gemilerine kadar çeşitli savaş sınıflarına ayrıldı!

Puan Yakalama 
Daha fazla puan tutan takım kazanır! Takım arkadaşlarının savaş gemileriyle bir savaş ittifakı kurun, düşmanların silahlarının amacınızı yakalamasına izin vermeyin! Torpedos veya aktif atıcı yeteneklerini kullanın! PvP savaşında bütün okyanusu ele geçir!

Beceri Blitz 
Dünyanın dört bir yanından farklı terminatör tüfeklerinin donanma filosu! Taktiklerine uygun olanları seç ve savaş. Amaç, düşman gemilerini tespit etmek, gözetlemek, havaya uçurmak ve batırmaktır, yakın dövüşte düşmanları torpido etmeye, onları bir sürahi gibi uzaktan fırlatmaya veya düşman silahları üzerine bomba ve torpido atmak için hava kuvvetleri kullanmaya karar verirsiniz. Gemileri dengelemek için destansı dronlar inşa et.

Gelişmiş PvP Eşleştirme 
Savaş oyununda tüm deniz savaşları otomatik olarak oluşturulur, sadece “FIGHT” düğmesine tıklayın, PvP ekipleri ve rakipler otomatik olarak toplanacak, böylece eğlenmeye başlayabilirsiniz!

Kolay gemi kontrolleri 
Sezgisel kontrol ve kolay arayüz, savaşa girmenize ve deniz savaşında ustalaşmanıza olanak sağlar!

Şaşırtıcı Hediyeler ve Ödüller 
Savaş ödülleri, savaş gemisi geliştirmeleri ve hediyeler için savaş oyuna giriş yapın! Daha fazla savaş oyunu ödülü için günlük görevleri ve zorlukları tamamla.


Zayıf cihaz için grafik seçme seçeneği Zayıf cihaz? Grafik seçeneklerini seçebilirsiniz!

★★★ Bizim donanma PvP eylem indirmek için tamamen ücretsiz! 
Mükemmel çizilmiş savaş alanı dokular, güzel gökyüzü ve adalar, canlı deniz. Bir sonraki seviye deniz harekatı yarattık. 2019 online çok oyunculu savaş oyununda, düzenli güncellemeler ve yeni içerik sizi bekliyor.

Ne oynayacağından emin değil misin? PACIFIC WARSHIPS’ı seçin

Not: 
Sevgili kullanıcılar! Sürekli yeni içerik oluşturmak, savaş oyunu, grafik ve optimizasyon geliştirmek için çalışıyoruz! Hata veya sorun bulursanız lütfen bize yazın.

Pasifik Savaş Gemileri: Çevrimiçi Wargame PvP Deniz Shooter
Pasifik Savaş Gemileri: Çevrimiçi Wargame PvP Deniz Shooter
Pasifik Savaş Gemileri: Çevrimiçi Wargame PvP Deniz Shooter
Pasifik Savaş Gemileri: Çevrimiçi Wargame PvP Deniz Shooter
Pasifik Savaş Gemileri: Çevrimiçi Wargame PvP Deniz Shooter
Pasifik Savaş Gemileri: Çevrimiçi Wargame PvP Deniz Shooter

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Mega hileli



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir