Peggle Blast v2.22.0 Hileli Mod Apk İndir

 şans, beceri ve neşeli heyecanlar ile en iyi vuruşunuzu yapın! Bonus puanları yükseltirken turuncu mandalları temizleyin ve sizi haftalarca gülümsetecek stilde çekimler yapın. Peggle Masters’tan öğrenin ve peg-popping zorluklarında büyük puan kazanmak için güçlerini kullanın. Bejeweled ™ ve Plants vs. Zombies ™ ‘in yapımcılarından karakter, cazibe ve eğlence ile dolu en yeni PopCap oyunu geliyor. Peggle’ın büyüsünü seven milyonlara katıl. Büyüklüğü hedefliyoruz!

BASİT KONTROLLER 
Kullanımı kolay kontroller ve öngörülemeyen oynanışlarla her an, her yerde sevinci getirin. Bu, herkesin zevk alabileceği coşkulu bir top-peg patlatma bilmecesidir, ancak yalnızca büyülü ustalaşacaktır.

SMILE-INDUCING TENSION 
Kaçırılmayacak kadar güçlü ve kaçırılmayacak kadar yakındaki şutlarla eğlencenin tadını çıkar. Extreme Fever’in patlayıcı sevincine ulaşmak için turuncu mandalları patlatın. İlerlerken arkadaşlarınızla yarışın – ve onlara parlak hediyeler gönderin! Kazma cüceler, mücevher taşları, saatli bombalar, göz kamaştırıcı yükselmeler ve muzaffer gökkuşakları sayesinde aksiyon asla eskimez.

FANTASTİK BİR MACERA 
Ahtapot’un batık korsan gemisi Pearl ve Madam Batrina’nın mağara opera salonu dahil Pearl, pırıltılı dünyalarla dolu gelişen ve harika bir haritaya dalın. Büyük kazanın ve her çekimde şarkı söyleyen görkemli dinamik bir film müziği ile geliştirilen, üst düzey ödül anlarını tecrübe edin.


BÜYÜK MASTERLERDEN ÖĞRENİN Mistik Peggle Masters ile tanışın ve efsanevi skorları toplamak için Unicorn’s Super Guide ya da Jimmy Lightning’in nuttarific multiball’ı gibi olağanüstü güçlerini kullanmayı öğrenin. Daha sonra yeteneklerinizi Evil Master Fnord (Bjorn’ın yaramaz kardeşi) ile başa baş maçlarla test edin. Amaç! Ateş etme! Gol!

EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmeyi gerektirir. 
EA ve ortakları için reklamlar içerir. Üçüncü taraf reklam sunumu ve analitik teknolojisi olsa da verileri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın). 13 yaşın üzerindeki kitle için İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

Kullanıcı Sözleşmesi: terms.ea.com 
Yardım veya sorularınız için http://help.ea.com/en/# adresini ziyaret edin. 
EA, www.ea.com/1/service-updates adresinde yayınlanan 30 gün öncesindeki bildirimin ardından çevrimiçi özellikleri kaldırır.

Peggle Patlaması
Peggle Patlaması
Peggle Patlaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir