Pepi Hospital v1.0.47 Hileli Mod Apk İndir

Pepi Hospitale girin ve doktor, hasta ya da sadece meraklı bir kaşif olun! Zengin bir PEPI PLAY oyunu ailesine yeni eklediğimiz, tonlarca eşya, aktivite ve oyun oynama yolu olan geniş bir tıp merkezi sunuyor. Karakterlerimize kendi iş yerlerinde katılın, hastaları yatıştırın ve tedavi edin, kendi hikayelerinizi oluşturun, yoğun bir hastanenin günlük rutinlerini keşfedin ve anlayın.

PEPI ÇOK TOPLA TOPLANIN

Oyunlarımızda küçük oyunculara eşlik edecek yeni karakterimiz tıbbi Pepi Bot’u tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Pepi Bot, binanızın etrafında sizi takip edebilecek ve Siz ve Hastalarınız için anında yardım sağlayabilecek sevimli, çok yönlü bir arkadaş. En son teknoloji ile donatılmış Pepi Bot, etkileşimli hikayeleriniz için mükemmel bir yardımcıdır. Sevimli küçük droid, tıbbi araçlar sağlayacak ve hatta tarz oynamak istediğinizde, tüm bu anlar için bir gardırop taşıyacak!

EYLEM TONLARI

Küçük ve şirin bir kafeden yoğun bir eczaneye veya ameliyathaneye kadar bir hastanenin günlük hayatını tecrübe edin, oyuncuların oynaması için çeşitli deneyimler var. Ambulans arabası bakacak yeni hastalarla ve tanışacak yeni arkadaşlarla düzenli olarak gelecek. Sadece en meraklı oyuncular hastalarını tedavi etmenin tüm yollarını bulabilecektir. Bu, katılmak için çeşitli senaryolar oluşturmak için harika bir fırsat sunuyor.

EĞLENCE & EĞİTİM

Oyun genç bir izleyiciye adanmış olmasına rağmen, herkes katılmak için bir yol bulabilir ve bulmalıdır. Oyun, ebeveynleri birlikte oynamaya ve oyunların eğitim değerlerini kullanmaya teşvik eder; , deneyimlerini değiştirerek, karakter hikayeleri yaratıp yaşayarak, öğelerin doğasını ve kullanımını açıklayarak, çocuğun kelime bilgisini ve temel tıbbi bilgilerini genişleterek ona yardımcı olabilirsiniz.

ETKİLEŞİMLİ HEDEFLERİN YERİNİ

Oyununuzu zeminde kolayca aktarılabilecek yüzlerce etkileşimli nesne ile geliştirin. En öngörülemeyen sonuçlar için Pepi Hastanesi sakinlerine tıbbi aletler, oyuncaklar ve hatta yoga topları verilebilir. En sevdiğiniz karakterleri giydirmek için birçok fırsattan bahsetmeyin!

RENKLİ VE BENZERSİZ KARAKTERLER

PEPI HASTANESİ çok çeşitli karakterlere sahiptir. Çok sayıda sevimli, neşeli ve eşsiz insan, evcil hayvan, canavar ve uzaylı, eğlenmek ve Hastane binasına yaptığınız eğlenceli keşiflere katılmak için oradadır.

ÖZELLİKLER

• Tonlarca ürün ve makineyle dolu geniş bir tıp merkezi! 
• Çok fonksiyonlu eşlik botu. 
• Kendi laboratuarını işlet – kan basıncını ölç, X-ışını taraması yap ve daha fazlasını yap! 
• Özelleştirilebilir dişçi koltuğunda rahat olun. 
• Fiziksel terapist ol, kendi fitness rutinlerini oluştur! 
• Bebekleri dünyaya ilk kabul edenlerden biri olun. Kilo ve onlara iyi bak! 
• Telefonda konuşurken Hastane sakinlerini dinleyin. Her biri kendine özgü bir şekilde! 
• Resepsiyonda beklerken balıklarla oynayın. 
• Ambulans düzenli olarak yeni hastalar sunar.

Pepi Hastanesi
Pepi Hastanesi
Pepi Hastanesi
Pepi Hastanesi
Pepi Hastanesi

MOD APK:
Tüm ücretli oyun içeriği (tüm katlar) satın alındı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir