Pixel Sword Fish io v1.85 PARA Hileli Mod Apk

Pixel Sword Fish io sevimli yaratıklar birbirini delip geçen bir oyundur. 
Düşmanına saldır ve onları öldür! Amacınız dünyanın en büyük burnuna sahip yaratık haline geliyor. Burnunuz başka bir oyuncuya dokunursa, patlayacak ve başka bir puan alacaksınız. Ama eğer diğerleri SİZE çarpışırsa, mağlup olursunuz ve oyun biter. 

Pixel Sword fish .io oyununda küçük bir burnunuz olsa bile kazanma şansınız var. Burnunuz ne kadar büyük olursa olsun, onları yenmek için daha büyük ve daha büyük bir burun oyuncusunun yanlarından veya arkalarından saldırabilirsiniz!

Pixel Sword Fish io oyununda 6 mod bulunur: 
* Klasik – Yıldız toplayan diğer solucanlar ile kavga edersiniz, yükselişe geçerler ve bir sonraki Arena kilidini açmak için kupa kazanmaya çalışırsınız. 
* Takım oyunu – oyuncular daldı ve her takımın bir bilet sayımı var, bu yüzden daha fazla bilet olmadığında oyun bitene kadar canlanamazsın. 
* Survival – Bir odada 50 çılgın oyuncu! Kural basit bir hayat, başka bir şansın yok! 
* Kralı öldür – bu küçük romda biri, büyük bir tusk ve vücuda sahip bir kraldır ve onu öldürmeye çalışan diğer oyuncular, yeni kral olmak için kendini savunur ya da saldırır, o sırada kim olduğuna bağlıdır. 
* Smash – öfkeli oyunculara sahip kalabalık küçük bir oda, bu delilikte hayatta kalmak için iyi tepkiler vererek çok hızlı olmalı, bu yerden kaçış yok.
* Bir kılıç yanlısı – sadece gerçekten hızlı olan (1200’den fazla kupa işleyen) gerçek ustaların o odada oynamasına izin verilir, sadece bir kılıç karakterinin kullanımına izin verilmez.

Piksel Kılıç Balığı io
Piksel Kılıç Balığı io
Piksel Kılıç Balığı io

* Dikkat! Bu uygulama iyi bir internet bağlantısı gerektirir! 
* Herhangi bir fikriniz veya öneriniz varsa, lütfen Facebook’ta bize ulaşın.
MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi
– Sınırsız altın hilei
– Sınırsız elmas hilesi
– Sınırsız ödül hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir