Pokemon Rumble Rush v1.6.0 Hileli Mod Apk İndir

Pokemon Rumble Rush, Bilinmeyen adalarla dolu bir dünya! Güçlü Pokémon ve bir keşif ruhu ile, pek çok Pokémon’a sahip olan keşfedilmemiş adalarda yolculuk! 
• Hareket halindeyken hızlı tempolu oyun keyfini çıkarın
Pokémon’unuzu tek elle kontrol etmek kolaydır. Pokémon’unuzu ileri doğru hareket ederken kontrol ederek aşamaları temizleyin. Düşman Pokémon’u görürseniz, sadece ekrana dokunarak saldırabilirsiniz. Heyecan verici bir oyun eyleminde bulunmak için hafifçe vurun!

• Maceralarınız sırasında keşfedilen adalar ve denizler iki haftada bir değişiyor 
Yeni adalarda yabancı ve yabancı Pokémon bulabilirsiniz. Yani, çeşitli ada ve denizlerde yolculuk yap ve daha fazla Pokémon topla!

• Seçtiğiniz Pokémon’u yükseltin 
Bir sahneyi temizlediğinizde bazen cevher alırsınız. Pokémon’unuzu güçlendirmek için kullanabileceğiniz güç dişlileri elde etmek için cevheri arıtın. Hatta cevheri güçlü bir hamle yapmak için bir Pokémon’u çağıran bir çağrı teçhizatı haline getirebilirsiniz. En sevdiğiniz Pokémon’un iyi yapmasına yardımcı olmak için güç dişlilerini kullanın ve dişlileri çağırın!

• Topladığınız Pokémon’u kullanarak gücünüzü test edin. 
Bazen, Süper Patron Acele ile yolunuzu arayarak ödüller kazanabilirsiniz. Her Süper Boss Rush’ı kazanmak için farklı tiplerde güçlü Pokémon’lara ihtiyacınız olacak. Güçlü Süper Patronları yenmek için çeşitli adalardan ve denizlerden topladığınız Pokémon’un gücünü kullanın.

Pokémon Rumble Rush ile uyumlu cihazlar Pokémon Rumble Rush 
aşağıdaki ortamlarla uyumludur: 
Android 4.4 veya üstü, Snapdragon 410 veya üstü 
Lütfen Pokémon Rumble Rush’ın bazı cihazlarda çalışmayabileceğini unutmayın.

Pokémon Rumble Rush
Pokémon Rumble Rush
Pokémon Rumble Rush
Pokémon Rumble Rush
Pokémon Rumble Rush
Pokémon Rumble Rush

MOD:
1. Tanrı Modu
2. Hasar x200


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir