Prey Day: Survival v1.115 Hileli Mod Apk İndir

Prey Day: Survival, kooperatif oynanışı olan yeni bir çok oyunculu zombi hayatta kalma oyunu MMO RPG, atıcının mükemmel bir evliliği ve hayatta kalanların hepsinin aynı hedefi gerçekleştirdiği bir strateji zombiler ve mutantlar. Keşfet, öğüt, şehirde zombi öldür.

Bir virüs salgını şehri, zombi ordularının, mutantların ve ölülerin serbest dolaştığı, kıyamet sonrası bir bölgeye dönüştürdü.

DİĞER MÜDÜRLERE GÖRE! 
Düşmanlarınız her an bıçaklarınızı sırtınıza çekmek için hazır tutuyorlar. RPG unsurları ile bu online aksiyon hayatta kalma stratejisi oyununda zombi ordusuna karşı yalnızsın. Asıl amacınız ne pahasına olursa olsun hayatta kalmak. Zombileri, mutantları ve diğer düşmanları öldür, yoksa ölürsün.

CLAN DOMINATION! 
Bir klan toplayın ya da klan arkadaşlarınıza zombi patronlarının ordularıyla savaşın, ateş edin ve ölü zombileri öldürün! Klanınız ne kadar büyük ve sert olursa, bu kıyamet dünyasında hayatta kalma şansınız o kadar artar. Bu yeni MMORPG zombi hayatta kalma oyununda en etkili strateji.

CRAFT’I KEŞFEDİN 
Çok çeşitli farklı el sanatları türleri vardır. Kaleleri korumak, Silah ve zırh yükseltmek, zombi öldürmek için araç ve silah yapmak için Tahkimat ve Tuzaklar kurabilirsin. Zombilerle dolu şehir konumlarını keşfet, öğüt ve kendi barınağını yarat.

KEŞFEDİN VE YENİ TERÖRLERİ KEŞFEDİN! 
Bu kıyamette hayatta kalanlarla dolu tüm şehir bloklarını, süpermarketleri, hastaneleri ve askeri üsleri keşfedin. Değerli kaynakları bulun veya zorla alın. Değerli kaynakları kaçırmayın! Ellerinde ve hayatta kalmak için onlara ihtiyacın olacak.

DİĞER OYUNCULARLA ETKİLEŞİM! 
Müttefikleri bul ve klanları topla, baskınlar yap ve bu çevrimiçi kıyamet oyunda sohbet işlevini kullan. Başkalarıyla etkileşime geçin ve güvenlik amacıyla ve başka bir gün hayatta kalmak için işbirliği yapın. Birlikte zombileri çekin ve değerli yağmalamayı paylaşın, böylece hepiniz yeni kaynaklar oluşturabilirsiniz.

ZOMBİ DOLGU DÜNYA’YA BU RENK İÇİN HAZIR OLUN! 
Bu büyük çok oyunculu oyunda zombiler, mutantlar ve diğer hayatta kalanlar sizi öldürmek için can atıyorlar, ayrıca açlık, susuzluk, soğuk algınlığı ve daha fazlası. Hayatta kalmak kolay olmayacak, ama buna değecek. Bu yeni çevrimiçi zombi hayatta kalma RPG’sindeki ana hedefiniz daha da ölümcül silahlar üretmek, hatta daha harika silahlar üretmek, zombileri öldürmek ve başka bir gün hayatta kalmaya çalışmak.

2033 yılında, dünya nüfusunun çoğunu gizemli viral bir hastalık salgını öldürdü. Ölümcül Veba adlı öfkeli virüs, insanların ölmesine neden oldu, ama barışçıl bir şekilde dinlenmek yerine, ölümsüz zombilere dönüşüyorlardı. 
Ama zombi orduları senin ana problemin değil. Ölümcül Veba’dan ölmekten kurtulanların çoğu, seni sırtından vurmakta tereddüt etmeyecekler. Klanlara katıl ve klan arkadaşlarınla ​​zombileri öldür. Bu kıyamet sonrası zombi hayatta kalma oyununda zombi bölgelerinde baskınlar devam et. Ölü bölgede hayatta kalmaya devam etmek için askeri stratejiler kullanın ve bu yeni MMO RPG zombi nişancısında yürüyen zombileri öldürün.

Zombi, mutantlar ve sizin gibi diğer hayatta kalanlarla dolu kıyamet sonrası bir şehirde geçen bu yeni MMO zombi hayatta kalma oyununa hoş geldiniz!

Av Günü: Hayatta Kalma - El Sanatları ve Zombi
Av Günü: Hayatta Kalma - El Sanatları ve Zombi
Av Günü: Hayatta Kalma - El Sanatları ve Zombi
Av Günü: Hayatta Kalma - El Sanatları ve Zombi

MOD(hile): 
Haritanın ve tüm inşaat projelerinin kilidi açık
Karakterler 99
Sürekli tokluk
Zombiler saldırmaz

İNDİR APK + OBB :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir