PUBG Mobil’de Özel Oda Nasıl Kurulur

PUBG Mobil’de Özel Oda Nedir?

Özel bir oda, temel olarak özel bir alan veya yalnızca o oda için yeterli kimliği olanların oynayabileceği özel bir sunucudur. Herhangi biri özel bir oda yarattığında, yaratıcının karar verdiği benzersiz bir şifre ile korunur. Parola dışında, aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterilen her bir oda için farklı olan 5 basamaklı benzersiz bir Oda Kimliği vardır. İki oda kimliği aynı olamaz.

mobil yayın, pubg, özel oda

Doğru Oda Kimliği ve şifresi olan herkes, belirli bir Oda Kimliği ve Şifrenin ait olduğu Özel Odaya kolayca katılabilir. Özel bir odaya girme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınız dört basit adımı listeledik. Bu dört basit adımı izleyin ve PUBG Mobil’de özel bir odaya katılmayı deneyin .

Adım 1: Ev Simgesine Tıklayın

mobil yayın, mobil yayın, özel oda, özel oda

Oyun ana sayfasına girdiğinizde, mod seçim menüsünün altında sol tarafta küçük bir ev simgesi göreceksiniz. Basitçe o küçük ev simgesine tıklayın. Oda kurma kartınız yoksa clan bölümündeki eşyalar bölümünden satın alabilirsiniz.

Adım 2: Oda Kimliğini Girin

mobil yayın, pubg, özel oda yayın

Şimdi o küçük ev simgesini tıkladıktan sonra, ekranınızda bunun gibi bir şey görünecektir. Ekranın sol üst köşesinde, “Oda Kimliği Girin” yazacağını göreceğiniz bir metin alanı olacak ve yanında bir Enter düğmesi görünecek. Şimdi oda yaratıcısı (arkadaşınız, The Golden Pan) veya herhangi bir turnuva organizatörü tarafından sağlanan Oda Kimliğini girmeniz yeterlidir.

Adım 3: Oda Şifresini Girin

mobil yayın, pubg, özel oda yayın

2. adımda Oda Kimliğini girdikten sonra, benzersiz Oda Şifresini girmeniz gereken böyle bir açılır kutu belirecektir. Odanın organizatörü veya yaratıcısı ayrıca oda kimliğiyle birlikte Oda Şifresini de sağlayacaktır. Bunu hatırlamanız gerekir, yoksa oda şifresi olmadan odaya katılamayacaksınız. Bir oda şifresi, 123456 kadar basit veya fg45 @ e kadar karmaşık olabilir.

Adım 4: Organizatörün Tahsis Ettiği Yuvaya Katılın

mobil yayın, pubg, özel oda yayın

Oda Kimliği ve Parola doğru girdikten sonra, yukarıdaki ekran görüntüsüne benzer bir şey göreceksiniz. Özel bir odada 100 oyuncu ya da 25 takım için bir alan var. Eğer bir turnuvaysa, o zaman bir miktar slot ile paylaştırılacaksınız. Slot, aynı zamanda, Slot 1 = Takım 1, Alan 2 = Takım 2 vb. Gibi takım pozisyonu olarak da adlandırılabilir. Eğer Slot 3 tahsis edilirse, o zaman Takım 3 başlığının altındaki boş alana iki kez dokunmanız gerekir.

Önemli: Yalnızca size ve ekibinize tahsis edilen alana katılmanız önemle tavsiye edilir. Yanlış yere katılmanız durumunda, oda yöneticisi sizi odadan atabilir ve odaya tekrar katılmak zorunda kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir