PUBG Mobile Lite 0.21.0 MEGA Hileli Mod Apk %100 çalışıyor

PUBG Mobile Lite, kullanıcılarının çevrimiçi olarak diğer kullanıcılarla savaşmasını sağlayan bir savaş oyunudur. Tencent oyunları oyunu geliştirdi. Hem oyun mağazasında hem de elma mağazasında mevcuttur ve ayrıca, PUBG Mobile Lite MOD APK Hack ayrıca ücretsiz uygulama içi satın alımlar da içerir; böylece kolayca ücretsiz ve farklı karakterler için yeni görünümler satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite, PUBG Mobile’ın yeni, daha hafif ve geliştirilmiş sürümüdür. Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip ve aynı zamanda yüksek kaliteli grafikler ve en iyi ses efektleriyle en iyi oyun deneyimini sunuyor. Dahası, oyun pub mobil mobil aimbot ile yayınlanmakta serbesttir, ancak bazen daha fazla strateji ile oynamak zorunda kalırsınız.

PUBG Mobile Lite, Oyunun en iyi 5 özelliğini tartışalım.

  1. PUBG Mobile’ın daha hafif olan bu sürümü hala yüksek kaliteli grafikler sunmakta ve düşük uyumluluktaki cihazları desteklemektedir.
  2. Oyun sırasında yüksek tanımlı ses verir ve dahası gerçekçi oyun sunar.
  3. Oyunda kullanılan silahlar gerçek gözüküyor ve ayrıca öldürücü ateşli silahlar, melle silahları ve daha pek çok silahlı silah seçebiliriz.
  4. Oyun kullanıcılarının arkadaşlarını davet etmek ve aynı zamanda royale savaş oynamak için onlarla ile takım edebilmek ve şanslı alabilirsiniz sağlar pubg mobil lite mod Apk sınırsız uc ve bp hilesi
pubglite cheat tool download
pubglite aimbot
pubglite wallhack
pubg lite hack download

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız UC hilesi
Sınırsız BP hilesi
Geri tepme yok
Otomatik nişan al / Aimbot
– Anti Ban29 Comments

  1. Ito oyun 5puan verilecek oyun ki silahları de güzel ve setler bire pubg günçel hali ki hine güzel pubgtan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir