PUBG Mobile v1.5.0 MEGA Hileli Mod Apk

Resmen lisanslı PUBG MOBILE, orijinal savaş royale tarzı oyun geliyor! Unreal Engine 4, mobil cihazınıza yeni nesil grafikler sunar ve PC sürümünü mükemmel şekilde yeniden yaratan bir grafik ve ses deneyimi sunar. 

PUBG Mobile Özellikleri
1. Mobil’de resmi olarak lisanslı PUBG
PC versiyonunun otantik bir limanıdır. Büyük 8 × 8 km’lik savaş alanında 100 oyuncu düşürüldü. Oyuncular hayatta kalmak ve birbirlerini strateji ve becerilerle yok etmek için savaşırlar. Son ayakta kalan kazanır! Kazanan Kazanan, Tavuk Yemeği!

* PUBG MOBILE’dan en iyi şekilde yararlanmak için önerilen özellikler: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2 GB RAM. 
Mevcut sürüm REDMI NOTE4, REDMI NOTE3, SAMSUNG GALAXY J7, OPPO A37F, OPPO A37FW ULUSLARARASI, REDMI 3S, VIVO Y53, SAMSUNG GALAXY S6, SAMSUNG GALAXY S7, LG GOOGLE NEXUS 4, SAMSUNG XPERIA dahil olmak üzere 500’den fazla Android cihazını destekliyor.

PUBG Mobil
PUBG Mobil
PUBG Mobil
PUBG Mobil

Videolu Anlatım:


MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Düşmanın yerini görme hilesi
– Sarsılmama hilesi
– Radar
– Hile menüsü18 Comments

    1. Merhaba. Yeni güncelleme ile dosyalar yenilendi. Dilerseniz yükardaki videodan da nasıl kurulacağını izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

   1. admin kolay gelsin başarıların devamını dilerim öncelikle ben game guardianı indirdigimde çalışmıyo telefonum xperia xa1 ultra bi yardımcı olurmusun

    1. Merhaba. Yeni güncelleme ile yeni hile de gelmiştir. Yükardaki videodan nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir