Puppet Soccer Champions v2.0.27 Para Hileli Apk İndir

Puppet Soccer Champions, Altın Botu aldın mı? Beceriler ve hız? Botlarını bağla ve gömleğini giy: bu oyun senin için yapıldı.

Politikaları ve duruşları unutun – sadece burada harika bir futbol maçı yapmak için geldik! Kukla Futbol Şampiyonu 2013/2014’ün hepsi bu…
Komik karikatür karikatürleri
Ünlü futbolcuların hepsi çorap kuklaları ve ligleri
İpeksi maharetli oyun
Büyük başlı eğlence 2 kişilik mod

Puppet Soccer Champions, Takımını seç, en sevdiğin futbolcu olarak oyna ve olabildiğince çok gol at! Geçiş, çekim, top sürme, faul — hepsi burada. Tek oyuncu modunda oyna ya da harika 2 oyuncu modu için bir arkadaşınla birlikte çalış.

Twist nedir? Sahada balçık, buz ve sakız yaymak için bonus toplarının kilidini açın, bu sayede rakibiniz marioneta için zorlaşır ve sizin için daha eğlenceli hale getirir! Manchester ya da Fellaini’den büyük bir Robin van Persie hayranı değil misiniz? Endişelenmeyin – futbol başarınız yeni yıldızların ve becerilerin kilidini açar: yakında mükemmel kukla oyuncunuzu seçebileceksiniz!

Marioneta oyuncularınıza en iyi galibiyet şansını vermek için kontrol tarzınızı tarzınıza uyacak şekilde değiştirin. Kendinizi futbol federasyonunun kukla ustası yapmak için püf noktaları ve vuruşlar yapın. Forvet, kaleci, savunma ve orta sahayı aynı anda oynayın…

Puppet Soccer Champions, Futbol oyunları şampiyonu…
30’dan fazla futbol çorap kukla takımı
Ünlü oyuncuların 90’dan fazla karikatür el kuklası
Bonus paraları için yüksek puan!
Tek bir cihazda iki oyuncu için Splitscreen çok oyunculu Top ve deli goller için en iyi fiziğe
ve başarılara sahip 2013/2014 lig sezonuna tırmanın

Tüm gerçek şehirleri dolaş: Manchester ya da Milan li na.

Pirlo Zizou, zidane, Edgar Davids veya Beckenbauer gibi tüm efsanevi oyuncuları hatırlamaya çalışın. En iyi el kuklacısı olun.

İncelemede herhangi bir yeni marioneta istiyorsanız, NOXGAMES veya Facebook sayfamızı ziyaret edin. Pirlo domuz derisi topu ve zizou numaralarını sizi eğlendirmek için ekleyebiliriz.

Puppet Soccer Champions, Muz gücü ve video reklamlar için daha fazla ödül içeren yeni oyun özellikleri hazırlıyoruz. Yeni gümüş domuz derisi tasarımı, maksimum olumsuz etkilere karşı koruma sağlar. Yeni oyun engelleri, shakiri, riber ve fellaini için modrik koruma sağlayan eklendi.

Aileniz ve çocuklarınız için 2. kafa, çok ekranlı çok oyunculu oyunu deneyin! Noel güncelleme geliyor…

NOXGAMES 2014 – 2016 tarafından düzenlendi

Kukla Futbol Şampiyonu 2014
Kukla Futbol Şampiyonu 2014
Kukla Futbol Şampiyonu 2014
Kukla Futbol Şampiyonu 2014
Kukla Futbol Şampiyonu 2014
Kukla Futbol Şampiyonu 2014

MOD (hile):
Pasif botlar
Engelli reklamlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir