Racing Fever: Moto v1.81.0 Mod Apk – Para Hileli

Racing Fever: Moto : Bu oyunda bir çift lastiğin size sunabileceği tüm adrenalin, eğlence ve heyecanı bir araya getirdik. Şaşırtıcı yarış deneyimi ve nefes kesici grafiklerle telefonunuzu indiremezsiniz.

4 farklı kamera açısı
Daha gerçekçi bir deneyim için, yarışmacınızın bakış açısından oynayabilir veya farklı kamera açıları kullanarak yarıştaki kontrolünüzü artırabilirsiniz.

Gerçekçi modellenmiş motosikletler
16 farklı motosikleti sizin için en küçük detaya kadar modellendirdik. Seçiminizi yapın, performansını iyileştirin, tasarımını değiştirin ve yarışmaya başlayın.

4 farklı çete lideri ve onlarca seviye ile bir yarış macerası
4 farklı bölge ve 4 acımasız çete lideri! Farklı mevsimlerde onlarca farklı yarış türünü muhteşem bir atmosferde sizleri bekliyor. En iyi yarışçı olduğunuzu kanıtlamak için 4 liderin hepsini yenin!

4 farklı kontrol seçeneği
İki yarışçının aynı olmadığını biliyoruz! Hepinizi memnun etmek için bir kontrol seçeneği ekledik. Telefonunuzu yatırarak veya ekrana dokunarak bisikletinizi kontrol edin. Yarışı kazanmak için hiç bahanen kalmadı!

35 farklı dilde destek
Endişelenme, seninle aynı dili anlıyor ve konuşuyoruz!

Kaçış Modu
Bu oyunda hız limitleri kırıldı! Polislerden kaçarken, sadece sen ve bisikletin olduğunu unutma!

Günlük Bonus Modu
Değerli hediyeler kazanmak için her gün yarışabileceğiniz bir mod eklemeyi unutmadık!

Özel mod
Günün saatini, hava koşullarını, trafik yoğunluğunu, hızı ve akışı ve hatta polis sayısını bile ayarlayabilirsin! Kuralları sen koyarsın, yarışı kazandın!

Lütfen görüş ve önerilerinizle bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!


MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir