Real Boxing 2 ROCKY v1.9.19 Hileli Mod İndir


Mobil için ilk gerçek ROCKY deneyimi olan Real Boxing 2 ROCKY ™ ‘de bir sonraki seviyeye kadar savaşın! Efsanevi Rocky Balboa gibi dövüşün ve Apollo Creed, Clubber Lang ve Ivan Drago’ya meydan okuyarak dünya şampiyonu olun! 2. Tur için hazır mısınız?

———————— 
“Hak ettiğimiz boks oyunu.” 8/10 – Gamezebo 
“Kalbinde şaşırtıcı bir taktik olan büyük, sert bir boks oyunu.” 8/10 – Pocket Gamer 
“Unreal Engine 4 tarafından desteklenen çarpıcı grafikler. ”- Uygulama Önerileri 
“ Sadece bir düğme ezici değil. ”- Oynatmak için Kaydırın 
————————

ROCKY BALBOA’NIN VE GLORY’DEN MÜCADELE OLUN Ring’e
Balboa olarak girin ve Apollo Creed, Clubber Lang ve Ivan Drago gibi efsanevi rakiplerle karşılaşırken destansı boks destanını yeniden yaşayın. 
ROCKY dünyasını benzersiz ROCKY temalı içerikle keşfedin ve zirveye çıkın!

BÜTÜN BİR MMO’yla MÜCADELE DENEYİMİNE KATILIN
Boks şampiyonlarına elit bir şekilde meydan okuyun ve dünyanın dört bir yanından, gece veya gündüz, tek bir ve çok oyunculu oyunlarda, hiç bitmeyen Kariyer Modunda, heyecan verici olaylar, hikaye dövüşleri ve turnuvalarda oyuncularla mücadele edin.

HIZLI HIZLI ETKİLİ HIZLI GEÇMELİ Usta jablar
, kancalar, üst kısımlar , vücut zımbaları ve onları bir araya getirerek yıkıcı Özel Zımbalar ve Odaklama yetenekleri ile birleştirerek rakibinizin KO’su için nihai kombo oluşturabilirsiniz.

EŞSİZ BOSSLARLA MÜCADELEYE SAVAŞ
Her biri gitmeden önce sınırlı bir süre için meydan okuyabilecek yeni bir zorlu rakip türünü ele alın. Hepsini yenin, destansı teçhizatlarını isteyin ve halkada hasara yol açmak için kullanın.

BOKS tarzınızı seçin
, sizin boksörün kuvvet, dayanıklılık, hız ve kuvvetin geliştirin yeteneklerini yukarı düzeyde ve kendi benzersiz mücadele playstyle yaratmak için güçlü artırır donatmak.

GÜÇLÜ ÖĞELERİN YÜRÜTÜNÜN KİLİTLENMESİ Boksörünüzün
dövüş istatistiklerini ve yeteneklerini artırarak çok sayıda benzersiz, yükseltilebilir ve özelleştirilebilir donanıma erişim sağlayın.

ULTIMATE FIGHTER’I OLUŞTURMA
Kendi boksörünüzü oluşturmak için sağlam bir seçenek seti kullanın – vücut kitlesi, kas heykeli ve tutumdan göz rengi ve burun şekli kadar küçük ayrıntılara kadar.

ARKADAŞLARLA BAĞLANTI
Arkadaşınızı davet edin ve şu anda en iyi boksörün kim olduğunu bulmak için gerçek zamanlı PVP eyleminde bulunun. Çeşitli lider tablolarında en hızlı KO ve en iyi skorlar için savaş. Arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle hediyeler gönderin ve alın. Asla yarışmayı bırakma!

MINI-
GAMES’İ ÇALIŞTIRIN MINI-GAMES Efsanevi Mickey Goldmill ile heyecan verici mini oyunlarda dövüşçünü eğit ve muhteşem ödüller kazanma şansı için Günlük Piyango’da şansını dene.

UNREAL MOTORUN GÜCÜNÜN KEŞFESİNİ
En dinamik ve görsel olarak çarpıcı MMO dövüş oyunu deneyimini oluşturmak için Unreal Engine 4 teknolojisinin gücünden tam anlamıyla çene bırakıcı grafiklere şahit olun.

Önemli bilgi: Real Boxing 2 ROCKY ™, ileri teknoloji cihazlarda oynarken en deneyimlidir. Oyun tüm özelliklere erişmek için sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirir.

Resmi Web Sitesi: www.realboxing2.com 
Facebook’ta Gerçek Boks 2 ROCKY ™ izleyin: www.facebook.com/realboxing 
Hizmet Şartları: www.realboxing2.com/rocky/tos/

Kulübe katılın, dövüşçünüzü yaratın ve Real Boxing 2 ROCKY ™ – The Ultimate Fighting Game ile boks yapmaya başlayın.

Gerçek Boks 2 ROCKY
Gerçek Boks 2 ROCKY
Gerçek Boks 2 ROCKY
Gerçek Boks 2 ROCKY
Gerçek Boks 2 ROCKY

MOD (hile):
1. Sonsuz Paralar. 
2. Sonsuz Taşlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir