Realm Defense 2.5.7 PARA Hileli Mod Apk

Realm Defense Kötülüğün güçleri. Neden yürüyorlar? Evleri nerede? Kimse bilmiyor. Peygamberlerin vizyonu bulutlu. Coğrafyacılar haritalarında çok az şey görüyorlar. Diğer herkes? Kaçıyorlar.

Müttefik Krallık, hayatta kalmak için mücadele ediyor. Hayat ve bütün amaçlarının bu dostlar için bir anlamı yoktur. Alanlar çürür. Ormanlar yanar. Ortak halk acı çekiyor. Yıkım oluyor! Müttefik Krallık’ın tek bir seçeneği var: savun, savun, savun. Hazır mısın?

Bölge Savunma kıdemli oyunculara meydan okuyan bir kule savunma oyunudur. Tehdit dalgası sonrası dalgayı 40’tan fazla seviyede yok etmek için çok çeşitli güçler ve yetenekler kullanın. Sümük ormanları ve karla kaplı dağları geçerken, sazların, goblinlerin, iskeletlerin ve diğerlerinin ordusuna karşı karşıya kaldığınızda.

Hızlı ateş okçularını dağıtın! Sihirli kirişlerle haritada duvarları oy! Yangın kükreyen topları! Müttefikleri çağırın! Efsaneler TD Kule Savunma çeşitlilik ve meydan okuma sunuyor. Strateji ve zekâyla inanılmaz şansın üstesinden gel! Çaresiz köylülerin kurtarılması, önemli kaynakların toplanması ve ölümcül yeteneklere sahip efsanevi kahramanlar, bu göze çarpan kule savunma oyununda kötülüğü durdurma yolunda işe alınır.

• Smolder – Muhtemel bir müttefik olan Smolder, Müttefik Krallıklarına katılan tek ejderhadır. Gizemli sebeplerden dolayı kendi türüyle sürgün edildi, Müttefikler’deki hiç kimse Smoulder’ın niyetine güvenmiyor. Büyük kertenkele, kredisine göre, bu tür güvensizliği adım adım atıyor. Hiçbiri sebebine derhal değer verdiğinden şüphe duymaz.

• Ücret-Bir tüccarın ahenkli vekilinin ücreti, Ücret atalarının ormanları için Müttefikler’den ayrıldı. Orada, değişen ve hayatta kalma sanatlarını öğrendi. Müttefik Krallığa ya da onun yollarına büyük bir sevgi göstermiyor. Bununla birlikte, Fee bir orman ayısının şiddetiyle ormanlarını koruyacak. Müttefik Krallık’ın yararı varsa o zaman öyle olsun.

• Lancelot – Bir onur ikonu seçtikten sonra, Lancelot artık ön saflarda öfkeleniyor. Slimes ailesini ve Lancelot’un intikam için susuzluğa olan susuzluğunu öldürdü. Yüzlerce savaş için ön saflarda yer aldı. Her çatışmada ölüm diliyor. Oysa? Hayatta kaldı.

• Bolton – Bir peygamberlik yap ama sonsuza dek bir sihirbaz olarak, Bolton geçmişini saklar. Asalet bir zamanlar kafasını çağırdı. Şimdi Bolton onları savunurken korkuyorlar. Müttefik Mahkemesi faaliyetlerini ilgiyle izler, ancak hiçbir şey yapmazlar. Bolton, en kötüsünden şüpheleniyor, ama yine de yıkıcı büyüleri çağırıyor. Slimes ülkesini korumak için her şeyi yapacak.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Bu oyunu oynamak ve kule savunma oyunlarını seven insanlar tarafından yapılmış ücretsizdir. Biz içtenlikle çalışmalarımızı beğeneceğinizi umuyoruz!

Realm Defense özellikleri:
• Farklı oyun modlarına sahip 40’dan fazla seviye 
• Her biri 4 farklı kuleyle oynamak için birden fazla dünya 
• Size yardımcı olacak benzersiz yeteneklere sahip güçlü kahramanlar: Okçu ölümcül bir Öldürme Atışı başlatır, Şövalye Lancelot, Adalet Yumruğunu serbest bırakır Heat Seeker güvenlik duvarları ve daha pek çok şey yağmur yağdı 
• Dev bir balçık süren ve kahramanlarınızı patlatan bir bomba, patlayan bir bomba gibi patlayan bir Skeleton Mage gibi destansı patronlarla yüzleşin 
• Çok çeşitli düşmanlara meydan okuyun onlar, ve daha fazlası savaşta atılacak 4 büyü ile 
• Güzel manzaralar ve karakter animasyonları

Bölge Savunması: Eğlenceli Kule Oyunu
Bölge Savunması: Eğlenceli Kule Oyunu
Bölge Savunması: Eğlenceli Kule Oyunu


MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir