REDCON v1.4.3 Hileli Mod apk İndir

REDCON Kendi savaş kalenizi komuta edin! En güçlü topçu kuvveti topla ve düşmanlarını unutmadan bombala! İmparatorluk devletine genel haine ve onun isyanına isyan ediyor.

★ Dilediğiniz gibi savaş kalenizi inşa edin ve özelleştirin 
★ Zamanı dondurmak ve anında birden fazla sipariş vermek için Aktif Duraklat’ı kullanın. 
★ Tek tek askerlerden süper oyunculara kadar silahların muazzam cephaneliğini 
yönetin.

Birinci Dünya Savaşı’nın hiç bitmediği distopya geleceğinde geçen insanlık, yalnızca savaş ve bombardımanı bilir.

Sen, İmparatorluk Devleti Fuhrer’i, Hain Genel Kranz’a karşı bir taarruz saldırısına öncülük etmekle görevli bir Grev Komutanısın. Tüm savaşları bitiren siz olabilirsiniz.

Savaş kalenizi özelleştirin ve yönetin. Silah ve hizmet tesislerinden oluşan cephanenizi büyütün ve yükseltin, sonra onları kale düzeninizin farklı alanlarına yerleştirin.

Komuta sende. Silahlarınızı hedefleyin ve askerlerinize emir verin. Aktif Duraklatma, zamanı dondurmanıza ve aynı anda birden fazla sipariş vermenize olanak sağlar. Yangınları söndür, hasar görmüş silahları tamir et ve rakibinin düzenlediği saldırıları serbest bırak.

Zafer için ödüller kazan. Krux’in haydut durumunu ele geçirirken yeni kale düzenleri kazanın, savaşta size yardımcı olmak için madalya ve ikramiye kazanın.

UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA İŞLEMLERİ

Ücretsiz oyun 18 görevle sınırlıdır. Oyunu beğendiyseniz premium sürümüne geçebilirsiniz. Tekrarlanabilir bir mikro dönüşüm yok!

STRATEJİ REHBERİ

Zafer için her zaman bir şans vardır! Kalenizi nasıl inşa edeceğiniz ve ölümcül cephaneliğinizden en iyi şekilde faydalanma hakkında daha fazla bilgi edinin.

RedCon
RedCon
RedCon
RedCon
RedCon
RedCon

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Tüm kilitler açık


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir