Rise of Empires: Ice and Fire 1.250.173 PARA Hileli Mod APK

Rise of Empires: Ice and Fire, Gerçek Zamanlı strateji savaş oyunudur. Oyuncu, Doğu Hanedanlığının istilasından harap olmuş küçük bir kasabanın lideri ve şu anda ejderhaların eski güçlerini tamamen bozan ve kontrol altına alan efsanevi Ölüm Savaşçılarının gizemli görünümü rolünü üstlenecek.

Rise of Empires: Ice and Fire İmparatorluğunuzu yıkıntılardan bir kez daha inşa edin, birliklerinizi eğitin, ejderhaları evcilleştirin, efsanevi kahramanları toplayın ve bitmeyen savaşta müttefiklerinize katılın. Arkadaş olmak veya yağmalamak için seçim sizin!

İmparatorluğun Yükselişi Özellikler:

  • Harita, Dünya, Şehriniz, Birimler, Kahramanlar, Her şey sadece görünüyor, GERÇEK
  • Her biri farklı benzersiz seslere sahip olan güçlü ejderhalar sizin emrinizde, düşmanlarınızı yardımı ile ezin!
  • Düşmanlarınızı belli bir mesafeye çekmek, yakınlarda tutmak ya da üssünüzü evde geliştirmekle uğraşmak istiyorsanız, bu konuda size yardımcı olabilecek TONS kahramanları var!
  • Bir birimler kümesi sadece baskın olamaz, Savaşçılar, Nişancılar ve Araçlar, Bu dünyanın savaş alanına girebilmek için düşmanınızı ve kendinizi tanımanız gerekir.
  • İster farklı sunuculara karşı mücadele ediyor olun, isterse evdeki başkanın adı için savaşıyorsanız, elbette doğru insanları bulduğunuz sürece ittifakınız sizi destekleyecektir.
Empires Hack Yükselişi
Empires Modunun Yükselişi


MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir