Rise of Kingdoms: Lost Crusade 1.0.47.20 PARA Hileli Apk

Rise of Kingdoms: Lost Crusade : Belirsizliğin derinliklerinden efsanenin zirvelerine, uygarlık tarihinizin yazarı olacaksınız. Destansı savaşlar başlatır ve tüm dünyayı fethetir misiniz? Ya da sağlığınızla tanınan erdemli bir lider olarak mı yükseleceksiniz? Bilinmeyeni öncü olarak keşfetmeye başlayacak mısın? Veya kendi halkınıza yardım etmeye kendinizi adamak?

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Özellikler:

Savaşlar önceden hesaplanmamıştır, ancak harita üzerinde gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Herkes istediği zaman bir savaşa katılabilir veya terk edebilir, böylece gerçek RTS oynanışı sağlanır. Arka bahçende saldırıya uğrayan bir müttefik görüyor musun? Arkadaşınıza yardım etmesi için bazı birlikler gönderin veya saldırganın şehrine sürpriz bir karşı saldırı başlat.

Medeniyetlerin Yükselişi dünyası yoğun sislerle kaplıdır. Bu gizemli ülkeyi keşfetmek ve içindeki gizli hazineyi ortaya çıkarmak için izciler gönder. Kayıp tapınakları, barbar kalelerini, gizemli mağaraları ve kabile köylerini araştırın, düşmanlarınız hakkında istihbarat toplayın ve nihai çatışmaya hazırlanın! Rise of Kingdoms: Lost Crusade

Rise of Kingdoms: Lost Crusade free download
Rise of Kingdoms: Lost Crusade ile ilgili görsel sonucu
Rise of Kingdoms: Lost Crusade ile ilgili görsel sonucu
Ä°lgili resim

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir