Run Sausage Run 1.22.0 PARA Hileli Mod Apk

Run Sausage Run Kurnazlığı durdur ve koşmaya başla! Bu macera koşusu, ne kadar iyi yaptığına bağlı olarak bir sosisli sandviçin hayalidir.

Seçtiğiniz lezzetli sosis olarak oynayın. Weisswurst veya blutwurst, pastırma veya çikolata… hatta tesisatçı veya kovboy!

Bu sosisli sandviç gövdesini esnettiğinizde sonsuz bir yolda koşun ve bu macera koşusu oyununda dilimlenmiş, doğranmış, yanmış veya parçalanmış olmaktan kaçının!

Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca sulu sosis, tonlarca sosisli sandviç bu macera oyununda tadını çıkaracak.

Bu macera oyunu oyununda çelik çörekler ve diğer harika powerup’lar almak için tatlı (veya baharatlı) hayatınız için koşarken paraları toplayın.

HAKKIMIZDA 
Crazy Labs, TabTale’nin eğlenceli ve bağımlılık yaratan oyunlar geliştirdiği ve yayınladığı sıradan bir oyun markasıdır. Crazy Labs, her yaştan izleyici için ilgi çekici mobil içerik oluşturmak üzere dünya genelinde bağımsız geliştirme stüdyolarıyla ortaktır. 
Bizi 
beğenin : https://www.facebook.com/crazylabsgames Bizi izleyin: http://www.youtube.com/Tabtale 
Bizi ziyaret edin: http://tabtale.com/ 
Bizi takip edin: @CrazyLabsGames 
Google Plus: https: / /plus.google.com/+Tabtale/posts

BİZE ULAŞIN 
Ne düşündüğünüzü bize bildirin! Sorular? Öneriler? Teknik Destek? Talk2Us@Crazy-Labs.com adresinden bize 7/24 ulaşın.

GİZLİLİK: 
Run Sausage Run ücretsizdir ancak oyun içindeki bazı öğeler ödeme gerektirebilir. Uygulama içi satın alımları bu cihazda devre dışı bırakarak sınırlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı TabTale’nin Kullanım Koşullarına tabidir: http://tabtale.com/terms-of-use/. Uygulamaya TabTale reklamları ve kullanıcıları sitelerimize, uygulamalarımıza veya üçüncü taraf sitelerine yönlendirecek bazı üçüncü taraflar dahil olabilir.

Run Sausage Run kullanıcılarının gizliliğini korumayı taahhüt eder. Bu uygulama: 
TabTale veya seçilen sağlayıcılar (örneğin reklam ağları ve analitikler) tarafından yasal amaçlarla veri toplanmasını mümkün kılabilir (örn. Destek sorgularına yanıt vermek; uygulamanın özelliklerini ve hizmetlerini sürdürmek, analiz etmek ve iyileştirmek; hedefli reklamcılık dahil kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek ve geliştirmek) . 
Oynarken başkalarıyla bağlantı kurmak için sosyal ağ bağlantıları içerir. 
heyecan verici haberleri bildirmek için push bildirimlerini kabul etme seçeneğini de ekleyin (örneğin güncellemeler). 
Çocukların korunmasına yönelik belirli özelliklere erişimi engellemek için bir yaş kapısı içerir (örneğin, davranışsal reklam veya bilgi paylaşımını kısıtlar).
Uygulamayı indirerek veya kullanarak TabTale’in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz: http://tabtale.com/privacy-policy/ ve cihazınızın kullanıcıları için bu tür kullanımlara izin verir. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın. Yönlendirilen üçüncü tarafların bağlı olduğunu ve kendi gizlilik politikalarına tabi olduğunu unutmayın.

Sosis Koş!
Sosis Koş!
Sosis Koş!

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir