School of Dragons v3.1.0 Hileli Mod Apk İndir

School of Dragons Hıçkırık, Dişsiz, Astrid ve Dragons Okulu’ndaki Vikinglerin geri kalanına, en sevdiğiniz ejderhalarla DreamWorks Animation “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” evreninde oynayacağınız devasa bir 3D dünyasına katılın ve Viking arkadaşları.

Ejderhanızla yükseltin, eğitin ve rekabet edin – ejderhanızla ne kadar başarılı olursanız, Ejder Okulu’ndaki rütbelerde o kadar hızlı yükselir ve Nihai Ejderha Eğitmeni haline gelirsiniz.

Okyanusun derinliklerine, Berk’in köşelerine, gizli mağaralardaki gizemlere ve daha fazlası için Viking’in bilgi ve becerilerini test edecek ejderhalarınla ​​dolaş. Gerçek Vikingler hiçbir şeyden korkmaz ve ejderhalar daha önce hiç görülmemiş maceraların yepyeni bir dünyasını açar.

Ejderha Okulu’na kayıt olurken 3D dünyasında “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” in tüm eğlence ve macerasını tecrübe et! Ultimate Dragon Trainer olarak gökyüzüne sahip olmaya hazır mısın?

School of Dragons ÖZELLİKLERi:
• “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” imtiyazından Hıçkırık, Dişsiz ve diğerleri gibi tanıdık arkadaşların zorlu görevlerine katıl 
• 30 yıldan fazla ejderha yetiştir! Toothless, Stormcutter, Flightmare ve daha fazlasıyla, kesinlikle ULTIMATE DRAGON TRAINER olacaksın! 
• Berk’in engin dünyası, Viking Yarışı, Ateş topu vuruşu ve çok daha fazlası gibi kafa kafaya oyunlarla sizi çağırıyor 
. Kendi çiftliğinizi yönetin ve şekillendirin Hayvanlar, mahsuller, özel düzenlemeler ve dekorla kendi Çiftliği 
– Okulu çevreleyen denizlerin derinliklerinde balık tutmayı unutmayın. Her alan yeni ve farklı türler tutar
• Kendi benzersiz avatarını yarat. Kendi ejderhanı seç ve görünümünü bir çok seçenekle kişiselleştir. 
• Okula kaydolmak, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca diğer öğrenciyle oynamanı sağlayacak! Bu fantastik, genişleyen evrende arkadaşlarınızla sosyalleşin ya da yeni insanlarla tanışın 
• Keşfedilecek 7 farklı ülkeyle, Viking’iniz her gün yeni bir şeyler bulacak 
• Ödüllerini ve zaferini kazanmak için ejderhanı ejderha eğitmenlerine karşı yarışmak için tabletini kullan 
• Oyun bilimin etrafında dönüyor – Yaşam, Yer ve Fiziksel bilimler ve basit makineler. Öğrenme, bunu kullanan ilk oyunlardan biri olan Yeni Nesil Bilim Standartlarına dayanmaktadır.
• Mobil cihazınızda, Facebook’ta veya bilgisayarınızda oynayın – KESİNLİKLE. Bu platformlar arası oyun deneyimi türünün ilklerinden biri!

Ejderhalar okulu
Ejderhalar okulu
Ejderhalar okulu
Ejderhalar okulu

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız balıkBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir