Shadow Fight 3 v1.21.0 PARA Hileli Mod Apk

Shadow Fight 3, Franchise hakkında bilginiz yoksa, şaşırtıcı derecede derin bir mobil avcı serisidir. Bir önceki oyunun olaylarından hemen sonra ayarlanır ve tamamen kişiselleştirilebilir karakterinizi oluşturduğunuzu görür.

Dövüşçünüzü ekipman, ikramiye ve özel yeteneklerle donatacaksınız – ve her biri kendi dövüş stiline sahip üç hizipten birine hizalayın.

Ve ele alınması gereken bir ton içerik var. Uzun süren bir ana maceradan usule göre oluşturulmuş görevler ve çevrimiçi savaşlar.

Shadow Fight 3 Değişim anında gölgelerin dünyasına adım atın. Tüm karanlık sırlarını ortaya çıkarın ve bu toprakların gördüğü en büyük savaşçı olun. Bu RPG dövüş oyununda kaderi henüz belli olmayan bir kahramanın rolünü üstleneceksin. Geleceği nasıl görüyorsunuz? Bu senin çağrın! Üç farklı dövüş stilinden birini seç, dene, donanımını birleştir, yeni hareketler öğren ve macera dolu devasa bir dünyayı keşfet! Modern teknolojiler ve pürüzsüz animasyonlar sayesinde mümkün olan gerçek bir dövüşün güzelliğini yaşayın.

KENDİ MÜCADELE STİLİNİZİ YARATIN

Gölge Dövüşü 3 size aralarından seçim yapabileceğiniz 3 benzersiz dövüş stili sunuyor. Yeni hamleler, paralar, silahlar, teçhizatlar toplayın ve bunları SİZİN istediğiniz şekilde birleştirin. Hızlı ve zarif, güçlü ve paramparça, esrarengiz ve ölümcül olun. Ayırt edici oyun tekniğinizi ve kişiliğinizi temsil edecek bir karakter yaratın.

TEKNOLOJİ’NİN Kenarında

Shadow Fight 3, dövüş türünü yepyeni bir teknolojik seviyeye getiriyor. Renkli grafikler, pürüzsüz animasyonlar, gerçekçi fizik ve efektler, daha önce hiç görmediğiniz, yaşayan ve nefes alan bir dünyanın resmini oluşturur!

ARKADAŞLARLA OYNAYIN

Topluluk her şeydir. Bu yüzden kooperatif oyun oynamanın önemini vurguluyoruz. Shadow Fight 3, diğer oyuncularla rekabet edebilmeniz için size çeşitli çevrimiçi modlar sunuyor. Arkadaşların arasında kendine bir isim yap. Bir klanı yönetmeye ve şereflendirmeye layık olduğunuzu kanıtlayın!

DERİN VE GEÇİCİ ÖYKÜSÜ

Gölge Dövüşü 3 hikaye odaklı bir oyundur. Kendinizi ortada büyük bir savaşın eşiğinde olan tehlikeli bir dünyada bulacaksınız. Üç güçlü grup bu toprakları parçalara ayırıyor ve birbirlerine karşı komplo kuruyor. Hangi tarafı seçerdin? Sen karar ver!

DİŞLİ KOLEKSİYONUNUZU YÖNETİN.

Shadow Fight 3’te çok miktarda silah ve zırh var. Nadir bir savaş ürünü koleksiyonunu hayal ettiyseniz, şimdi tam zamanı! Gölge dünyasının, en maceracı olanlar için muhteşem ödülleri var! Destansı teçhizat topla, birleştir ve geliştir, yeni ölümcül hamleler ve paralar ile donat. Düşmanınızla stilinizle savaşın! Her şey sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı.

Özetle : Shadow Fight 3

  • Pürüzsüz animasyonlar ve gerçekçi fizik
  • Muhteşem SHADOW tabanlı dövüş mekaniği
  • Toplanacak çok sayıda dişli ve silah
  • Çeşitli çevrimiçi modlar
  • Muhteşem görseller
  • Üç benzersiz hizip ve dövüş stilleri
  • Yüzlerce Perks ve Supermoves
  • Karakter oluşturma aracı
  • Çeşitli dövüş modları

MOD v1 : ( YENİ )
Donmuş Düşman
Para hilesi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir