SIEGE: World War II v1.13.65 Hileli Apk İndir

SIEGE: World War II PvP oyununda tüm dünyadan gerçek oyunculara karşı kafa kafaya düellolarda rakiplerinizle çarpışın. Stratejik kararlar verin, askeri operasyonlara öncülük edin ve mevsimsel liderlik tablolarında üst sıralara çıkmak için zorlu rekabete dayanın.

  1. Dünya Savaşı generali olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Karar verme becerilerinizi SIEGE: II. Dünya Savaşı testinde kullanın.

SIEGE: World War II özellikleri:
• Destansı PvP düellolarında gerçek oyunculara karşı savaş
• Rakiplerini ezmek için mükemmel bir güverte inşa et
• Güçlü birlik ve taktik kartların kilidini aç, topla ve yükselt
• Kartları paylaşmak ve lider tablolara hükmetmek için klanlara katılın ya da klanlar yaratın
• Yayılmamış kartlara erken erişim sağlamak için prestij katmanları kazanın
• Haftada iki kez yeni zorluklar da dahil olmak üzere sürekli olarak yayınlanan yeni içeriğin keyfini çıkarın

YOĞUN OYUNCU VS OYUNCU EYLEM

Büyük orduların kontrolünü elinize alın ve canlı PvP savaşlarında dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla çarpışın. Destansı kafa kafaya çatışmalarda, yeteneklerinizi ve taktiklerini anında test edin. İkincil kararlarınız savaşın geleceğine dönüşecek!

Çok oyunculu atlamak için hazır değil misiniz? Sorun değil! Çevrimiçi meydan okumaya başlamadan önce güverte yapınızı mükemmelleştirmek için botlara karşı çevrimdışı pratik yapın. Size en uygun oyun tarzını bulmak için farklı stratejileri ve taktikleri test edin.

STRATEJİK GÜVERTE BİNASI

Kartları toplayın ve yükseltin ve saldırgan ve savunma amaçlı askeri strateji ve taktiklerinizi geliştirmek için kullanın. Toplanacak benzersiz kart ton!

Güvertenizi kurun ve tüfek, keskin nişancılar, paraşütçüler, bazuka askerleri ve tabii ki savaş alanının titanları, tanklar dahil olmak üzere II. Dünya Savaşı piyadeleriyle mükemmel ordunuzu tasarlayın. Ardından hava saldırıları, mayın tarlaları, hava uçakları, topçu ve daha fazlası gibi taktiklerle destekleyin.

GÜZEL BİR OYUN VE MUHTEŞEM GRAFİKLER

Oynamak için efsanevi II. Dünya Savaşı savaş alanlarına dayanan birçok farklı harita. Gerçekçi grafikler ve animasyonlar, kendinizi eylemin bir parçası gibi hissetmenizi sağlar.

CLAN WARFARE

Mevcut bir klana katılarak SIEGE: II. Dünya Savaşı topluluğunun bir parçası olun ya da meseleleri kendi ellerimize alın ve kendi klanınıza başlayın ve arkadaşlarınızla oynayın!

GÜNLÜK ÖDÜLLER

Nadir kartlar kazanmak ve piyadelerinizi geliştirmek için her gün sandık açın. Her oynadığınızda yeni sürprizler bekliyor!

SABİT GÜNCELLEME

SIEGE’nin her mevsimi: II. Dünya Savaşı yeni kartlar ve yeni zorluklar getiriyor. Sürekli değişen oyun içi meta, her zaman yeni strateji kararları alacağınız anlamına gelir. Her sezon yeni lider tabloları, en iyi zaman ve tekrar olduğunuzu kanıtlamanızı sağlar.

Haftada iki kez yeni kişisel zorluklar ortaya çıkar, sizi konfor bölgenizden stratejilerle ele alarak ve güverte oluşturma becerilerinizi sınava sokabilirsiniz.

SIEGE: World War II
SIEGE: World War II

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız enerjiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir