Sniper 3D – 2019 v2.1 Hileli Mod Apk İndir

 Sinper 3D – 2019, – Uzman topçu olarak oynayın şehirdeki çatı katında oynayın, şehirdeki yeri ortadan kaldırmak için pozisyon alın. Ücretsiz oynayın ve arkadaşlarınıza atışlarını ve senin gibi tespit etme yeteneklerini göstermeleri için meydan oku. Bu 3d atıcı simülasyon Sniper 2019 ile tüm görevlerinizi tamamlayın.

Suçlu çetelerle ve rakip çetelerle uğraşın ve en iyi tetikçi süper kahraman olun. Süper kahramanın atıcıyı vurması gibi, rakiplerinizin paraşüt atma, delegeleri düşürme, bu üst atıcı savaşında araçların patlaması gibi çeşitli görevler verilecek. Ayrıca tren gelmeden önce tüm patlayıcıları tren raylarında imha etmeniz gerekiyor. Odaklanın ve liderlik tablolarının zirvesine doğru ilerlerken kafa vuruşlarına odaklanın. Kendinizi iyi odaklanmış ve kararlı bir şekilde sürdürdüğünüzden emin olun, görevi tamamlayın!

Trafiği görmezden gelin ve Sniper 2019’da size verilen hedeflere odaklanın. Yangın oranınızı artırmak için yarı otomatik bir keskin nişancı bile satın alabilirsiniz. Düşman ilk atışınızı yapmak için varlığınızı bilmiyor, ancak atış yaptığınız anda silah ateşiniz düşmanın dikkatini çekecek.

Nasıl oynanır: 
– Yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için çekim yapmak için sol ve sağ taraftaki telefona / tablete dokunun. 
– Bölgede gezinmek için herhangi bir yere dokunun. 
– İstediğiniz öğeyi almak için ekrana dokunarak keskin nişancı silahlarınızı hedefleyin veya hedef alın

Keskin Nişancı 3D - 2019
Keskin Nişancı 3D - 2019
Keskin Nişancı 3D - 2019
Keskin Nişancı 3D - 2019
Keskin Nişancı 3D - 2019
Keskin Nişancı 3D - 2019

MOD: 
Sınırsız Para Birimi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir