Sniper Master: City Hunter v1.3.1 Hileli Mod Apk İndir

Sniper Master: City Hunter, Şehrin adalete ihtiyacı var, bu yüzden birinin davranması gerekiyor. Seçkin bir keskin nişancı olarak, bir şeyler yapmalı, şehrin bütün kötülükleri ve karanlığı ile savaşmalı, şehirde barışı korumalı ve bir kahraman keskin nişancı olmalısınız. 
Bir keskin nişancı olarak, en önemli şey sakinleşmek, sekiz kez kapsamı açmak, tetiği hedeflemek ve çekmek. Bir atış, bir ölüm. En iyi yeri bulun, gizli bir yerde, düşman dikkat etmiyorsa ateş açın ve ateş edin. Sessizce bırakın, bu bir keskin nişancı görevidir. 
Kendini korumaya dikkat et, kötü güçler de bir grup keskin nişancı kiraladı. Şehrin koruyucu azizi – karanlıkta saklanıyorlar ve sizi korkutuyorlar. Onlarla savaşmaya ve adalet ve adaleti korumak için hayatta kalmak için hazırlıklı olun.
Bu şehirde bütün köşelere yayılmış birçok günah var. Kendini silahla, böylece onların karşısına geçebilirsin. Çeteler, aşırılık yanlıları, silahlı gruplar, kaçan suçlular, paralı askerler … her yerde tehlike. En iyi keskin nişancı tüfeğini taklit et, hayatta kalma yeteneğini arttır. En yüksek hayatta kalma yeteneğini sağlamak için savaşı en hızlı şekilde 
bitirin. Bir keskin nişancısınız, göreviniz günahlara saldırmak. Sizin yolunuz keskin nişancı tüfeğini elinizde kullanmaktır. Rehberiniz hızlı, doğru, acımasız olmalı ve yalnızca bir atış savaşı sonlandırabilir, bir atış bir alanın güvenliğini koruyabilir! Böyle bir keskin nişancı olmaya hazır, adalet için ateş!

Sniper Master: City Hunter Oyun özellikleri: 
HD sahne kaynakları 
Zengin oyun arsa 
Büyüleyici düzeyleri 
kesin snipe Fun

Sniper Master: Şehir Avcısı
Sniper Master: Şehir Avcısı
Sniper Master: Şehir Avcısı
Sniper Master: Şehir Avcısı
Sniper Master: Şehir Avcısı
Sniper Master: Şehir Avcısı

MOD (hile) APK:
Sınırsız Para
Sınırsız Elmas


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir