Soccer Agent – Mobile Football Manager 2019 v2.0.2 Hileli Mod Apk İndir

 Soccer Agent – Mobile Football Manager 2019 oyununu oynayın ve ZAFERİ ALIN !, milyarder olun, oyuncular işe alın ve futbol dünyasından para kazanmak için onları işe alın, stadyum en iyi futbol transferlerinizle titrer. En iyi ödülleri kazanmak için en iyi futbol menajerini işe al.

Bu futbol oyununda, takımlara casusluk yapmak ve ekibinize para kazanma efsanesi olmak için izciler bulmanız ve personelinize prestij kazanmanız, müzakereler kazanmanız, futbol yıldızları kiralamanız, futboldan ofisinizi yükseltmek için milyonlarca para kazanmanız gerekir. En iyi personeli işe almak ve en iyi efsanevi spor yönetimi yıldızı olmak zorunda olduğunuz oyun.

En iyi futbol gözlemcileri kulübünüzle futbol şampiyonasını kazanın, zengin bir futbol menajeri olun ve dünyanın en iyi spor kulüpleriyle pazarlık eden en iyi futbol yıldızlarını alarak puan kazanın. Transferlerinizden para kazanın, üst düzey bir futbol menajeri olun ve Fransa, İspanya, Büyük Britanya, Almanya, İtalya, İsviçre’den oyuncular alın.

★★★★★ SOCCER MANAGER’INIZI YÖNETMEK 
★★★★★ EN İYİ SOCCER STAR’larını YAZIN ★★★★★ 
PERSONELİNİZİ YÜKSELTİN 
★★★★★ MOBİL STRATEJİ SOCCER OYUNU

Bu futbol menajeri mobil oyun ücretsiz, ancak deneyimini geliştirmek ve ilerlemenizi hızlandırmak için öğeler satın alabilirsiniz.

Dünyanın en iyi futbol menajeri olun ve en iyi futbol oyununun tadını çıkarın!

2018 Futbol Ajanı - Mobil Futbol Müdürü
2018 Futbol Ajanı - Mobil Futbol Müdürü
2018 Futbol Ajanı - Mobil Futbol Müdürü
2018 Futbol Ajanı - Mobil Futbol Müdürü

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız Vip para
– Sınırsız enerji
– Mega hileliBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir