Soccer Royale 2019 v1.6.1 Hileli Mod Apk İndir

Soccer Royale 2019,Futbol yıldızı olmaya hazır mısın? Futbol rotası 2018’e, en büyük futbol çatışmasına hoş geldiniz! Bu şaşırtıcı futbol kart strateji oyununda strateji ve futbol oyunları arasında mükemmel bir karışım bulacaksınız. Aynı zamanda hem antrenör hem de oyuncu olduğunu hayal edin. Destansı bir savaştaysanız kendinizi nasıl hissettiğinizi eşleştirir.

Futbol yıldızları seni bekliyor. Favori klanınızı seçin ve dünyanın en iyi oyuncusu olun. 
Rakiplerini yen ve şerefine ulaş!

Futbol romanı 2018, nihai futbol çatışması! Mükemmel futbol ve kart oyunu. Clash oyunları tarzı ile futbol oyunları düşünün? Bu yeni bir futbol oyunları kavramı! Şimdi oynamaya başlayın ve kendinizi 2018 FIFA Futbol Dünya Kupası’na hazırlayın.

Stadyuma gitmeden önce her futbol maçını planlayın. Her maçı kazanmak için futbol stratejilerini ve taktiklerini hazırla. En iyi futbolcularınızı seçin ve her destansı düelloyu kazanın. Bütün en iyi yıldızlar Rusya 2018’e gitmek ve FIFA Futbol Dünya Kupası 2018’i kazanmak istiyor. Öyleyse hepsiyle oyna ve takımının tişörtünü savunmak için en iyi futbol yıldızlarının kim olduğuna karar ver. Rusya 2018’de sadece en iyi futbol yıldızı klanı oynayabilirdi.

Her kart size rakibinizi yenerek her futbol maçını kazanıp kupayı kazanmanıza izin verecek özel güçlendirmeler verir.

Ücretsiz ve çevrimiçi oynayın (oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız olacak) Futbol romanı 2018, en büyük futbol çatışması! Dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınıza ve rakiplerinize meydan okuyun.

En sevdiğiniz futbol takımının menajeri olmak ister misiniz? Futbol romanı 2018, nihai futbol çatışması! sana bu şansı sunuyor! Bu ücretsiz oyun tamamen yenilenmiştir ve tüm dünyadaki tüm futbol yarışmalarını ve kulüplerini içerir.

Kulübünüzü seçin ve her şeyi yönetin: kadro, taktikler, antrenman, transferler ve daha fazlası!

Klanını zafere taşı! Güçlü bir futbol takımı kur ve rakiplerini ez! Kupa kazan ve dünya sıralamasında tırman! Düşman klanlarını yen ve tişörtünü savun! Yeni güçlü açılış ve taktikleri keşfetmek ve kilidini açmak için kartlarınızı kullanın! Bütün kartlardan birini alacak mısın?

Nihai futbol çatışması olan Soccer royale 2018 oyununu oynayın ve onlarca kart, taktik ve beceri toplayın ve yükseltin. Rakip futbol yıldızlarını çal ve zafer kazanana kadar kupa ve kupa kazan. Kartları paylaşmak ve kendi futbol topluluğunuzu kurmak için en iyi futbol klanını kurun.

Lionel Messi, Cristiano Ronaldo veya Neymar gibi Avrupa ve dünya futbolunun yıldızları, en iyi futbol kart strateji oyununda seni bekliyor. FC Barcelona, ​​Real Madrid veya Manchester United futbol yıldızları sahadaki ve dışındaki takım arkadaşlarınız olacak. Sahaya atla ve en iyi olduğunu göster!

SOCCER ROYALE 2018 ÖZELLİKLERİ:

GERÇEK ZAMANLI ÇOKLU OYUNCU 
Çok oyunculu modun tadını çıkarın ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde arkadaşlarınızla yüzleşin. Arkadaşlarına karşı sıcak maçlar tadını çıkarın ve en üst noktaya! Gerçek dünya olaylarından haberdar olun.

Futbol kartı strateji oyunu 
futbol romanı 2018, nihai futbol çatışması! en iyi futbol kartı stratejisidir. Bu ücretsiz oyunda, Clash oyunları gibi kart oyunlarının en iyi oyun modlarıyla birlikte futbol oyunlarının en iyi özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

EKİBİNİZİ YAPIN VE ÖZELLEŞTİRİN 
İzciler, Acenteler veya İzci Müzayedesi yoluyla oyuncular edinin. Benzersiz taktiklerinize uyacak en iyi oyuncuları seçin. Her oyuncu kendine özgü ve her maç yeni bir tecrübe! Kendi takımını kur ve hemen oyna!

GÜÇ-UPS, TAKTİK VE STRATEJİLER 
Kazanmak için saldırı! Denetleyici eylemleri ve oyun mobil cihazınızda oynatmak için optimize edilmiştir! Güçlendirmeleri kullanın ve hassas geçiş ve kontrollü çekimler için kontrollere hükmedin. Tekniğinize hakim olun ve kazanan golü atmanın heyecanını hissedin!

BİR LEAGUE’YE KATIL, DÜNYAYI FETHİYOR 
Dünyanın en iyi liglerinde oyna, yarış ve kazan. Rusya’nın 2018 FIFA Dünya Kupası’na git ve dünya kupasıyla geri dön.

Ücretsiz oyunlarımızın tadını çıkarın:

Futbol Royale 2018, nihai futbol çatışması!
Futbol Royale 2018, nihai futbol çatışması!
Futbol Royale 2018, nihai futbol çatışması!
Futbol Royale 2018, nihai futbol çatışması!
Futbol Royale 2018, nihai futbol çatışması!

MOD: 
sınırsız para
sınırsız elmas


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir