Soccer Star 2020 Top Leagues v2.3.0 Hileli Mod Apk İndir

Soccer Star 2020 Top Leagues, Lig’in son karşılaşması oldu ve siz bir çizildiniz . Futbol takımının kaderini seçme sırası sende. Botlarını giy, top için koş, güçlü bir vuruş yap ve… HEDEF! Bir futbolcu olarak zafer kazanıp kulübünüzün gerçek skor kahramanı olur musunuz? Bu sezonun futbol efsanesi olacak mısın?

Şimdi indirin Soccer Star 2020 Mobil veya tablet için en iyi Ligler ÜCRETSİZ!

Soccer Star 2020 Top Leagues ÖZELLİKLERİ

LİGLER VE BÖLGELER
Dünyadaki en önemli futbol yarışmalarında oynayın: UEFA Ligi, Kupa, Lig, Şampiyonlar Ligi… ve takımınızı dünya çapındaki futbolun zirvesine taşıyın.
Her sezon kulübünüzü değiştirin ve diğer liglerde oynamanın duygularını hissedin.
İngiltere Premier Ligi’nin sertliğini deneyin ya da İspanyol La Liga tekniği ile eğlenin ya da İtalyan Serie A’nın stratejisini hissedin… Tüm şampiyonlukların kupalarını kazanabilir misiniz?

SÖZLEŞMELER VE SPONSORLAR
Bir kulüp ile bir sözleşme pazarlığı yapın ve en iyi teklifi almaya çalışın. Galaktik bir sözleşmeye ulaşmak ve gerçek bir futbol idolü gibi çok para kazanmak için ilk adım!
Bir yıldız gibi parladığınızda en iyi sponsorlar size suculents sözleşmeleri sunacak ve markalarını futbol ayakkabısı ve futbol takımlarına yazdıracak.
En iyi futbol takımlarını elde et, beslenmeye dikkat et, epik bir çift çizmeyi dene… Gerçek futbol gücü bacaklarından akacak.

Soccer Star 2017 En İyi Ligler
Soccer Star 2017 En İyi Ligler
Soccer Star 2017 En İyi Ligler

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
-Ücretsiz alışverş
*Alışveriş bölümünde ücretsiz olarak sınırsız para kazanabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir