Space Pioneer – Shoot, build v1.13.0 PARA Hileli Mod Apk

Space Pioneer – Shoot, build, Galaksiyi, galaksiler arası bir ödül avcısı olarak keşfet. Yeni gezegenleri keşfedin, inanılmaz dünyaları çizin ve karşınıza çıkan yabancıları yok edin. Düşmanlarınızı ezmek için en yeni yüksek teknoloji silahlarını ve becerilerini kullanın ve harika yeni donanımların ve yükseltmelerin kilidini açmak için ganimet kazanın. Kilitle ve yükle!

YENİ GALAKSİYONLARI KEŞFEDİN VE İNANILMAZ DÜNYAYI KEŞFEDİN
Güvenilir robot yardımcınızla garip yeni dünyaları keşfedin. Buzlu tundradan fantastik flora ve fauna ile dolu yemyeşil ormanlarına kadar fantastik gezegenlere doğru ilerleyin.

ARTISTIC LOOK & FEEL
Benzersiz sanat ve müzik yönü, daha önce hiç görmediğiniz canlı pastel dünyaları yaratır.

ACTION-PACKED GAMEPLAY
Bunu uzaylı ordularından geçirmek için yetenekli, çok yönlü bir avcı olmanız gerekir. Hızlı yukarıdan aşağıya çekim hareketi, savaş reflekslerinizi ve taktiklerini maksimuma test eder – asla korunmanıza izin vermeyin.

DİNAMİK AMAÇLAR SİSTEMİ
Çalınan diskleri kurtarın, probları savunun, kaza yapan gemiyi onarın ve müthiş donanım ve becerilerin kazanılması ve kilidinin açılması için görevleri tamamlayın. Her oynadığınızda görevler yeni hedeflere, düşmanlara ve ek zorluklara sahiptir.

SONSUZ GALAXY
sonsuz evren fethetmek için sayısız düşman galaksileri vardır. Dinamik hedefler sistemi ile birlikte, oyun gerçekten Space Pioneer’da sonsuzdur.

SİLAH VE BECERİLERİNİZİ YÜKSELTİN
Makineli tüfek, av tüfeği ve alev makineniz için daha da ateş gücü elde edin. Silah taretleri, tüfekler, patlayıcılar ve mayınlar dahil olmak üzere silah ve teçhizatı yükseltmek için ganimet kazanın. Size üstünlük sağlamak için 30 savaş, hayatta kalma ve mühendislik becerilerinin kilidini açın.

YAŞANAN BİRLİKLİ PATLATIMLAR
Sibernetik arachidlerden zehirli hornelere , her biri güçlendirilmiş kalkanlar ve güçlü kiriş patlamaları dahil olmak üzere benzersiz saldırı ve savunma kabiliyetlerine sahip masif patronlara karşı karşıya.

GALAXY YAŞAYI
Özel yağma, yükseltme ve XP için sınırsız sayıda günlük görev ve haftalık etkinliklerle savaşın!

KENDİ UZAY TABANIZI YAPIN Üssünüzü
özelleştirin ve güçlendirin, böylece yer tehdidi ortadan kaldıramaz!

DİĞER OYUNCULARLA YARIŞIN
En iyi yeteneğe sahip olduğunu kanıtlamak için arkadaşlarınız ve dünyanın dört bir yanından gelen oyuncularla en iyi skorlar ve ödüller için savaşın ! Dinamik liderlik tabloları düzenli olarak yeni mevsimler, yeni zorluklar ve yeni en iyi avcılar sunar.

Space Pioneer - Ateş et, inşa et ve galaksiyi yönet
Space Pioneer - Ateş et, inşa et ve galaksiyi yönet
Space Pioneer - Ateş et, inşa et ve galaksiyi yönet
Space Pioneer - Ateş et, inşa et ve galaksiyi yönet
Space Pioneer - Ateş et, inşa et ve galaksiyi yönet
Space Pioneer - Ateş et, inşa et ve galaksiyi yönet

MOD(hile):
Sınırsız Altın
Sınırsız Pırlanta


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir