Yıldız Şef 2.25.15 PARA Hileli Mod Apk

Yıldız Şef, Dünyanın her yerinden çok çeşitli ağız sulandıran yemekler pişirirken, bir Amatör aşçıdan Mutfak Ustasına büyür. Şehrin kalbinde kendi klas restoranınızı kurun ve yüksek bir Yıldız Derecelendirmesi yapın. Özel pişirme aletleriyle kalabalık bir mutfak işletin ve yetenekli bir kadroyu yönetin… hepsi bu eğlenceli oyun Yıldız Şef!

Yıldız Şef, Master Chef olmayı ve kendi restoranınızı işletmeyi hayal ettiyseniz, şimdi Star Chef ile yapabilirsiniz! Restoran dekoruna zarif bir dokunuş verin ve bir Yıldız Derecelendirmesine layık olun! Bir yemek için taze ürün ihtiyacınız var? Tazelik belirtileri için kendi bahçenizde büyütün! Sizin gibi diğer tomurcuklanan şeflerle iletişim kurun – Yemekler ve Malzemeler Ticaretini Yapın, Yemek Pişirme ve Hasat Konusunda Yardım Edin ve ‘Beğeniler’ ile desteğinizi gösterin!

Muhteşem yemek dünyası ile deneme deneyiminize başlayın ve Yıldız Şef olma hayalinizi gerçekleştirin!

Star Chef ÖZELLİKLER: 
– İştah açıcı dünya mutfağını hazırlayıp ustalaşın ve Nihai Ödül’ü hedefleyin – Yıldız Şef olmak! 
– Birinci sınıf pişirme cihazları ile dünya standartlarında bir mutfak oluşturun 
– Mutfağınızı gemi şeklinde tutabilecek kalifiye bir personel kiralayın ve yönetin! 
– Çeşitli duvar ve zemin dekorları, şık masalar, çeşmeler ve daha fazlasıyla hayallerinizin restoranını kişiselleştirin ve inşa edin! 
– Kendi bahçenden taze ürünler yetiştir! 
– Restoranınızı ziyaret eden aç yemeklere lezzetli yemekler servis edin! 
– Food Truck ve Chef’s Store’da diğer Star Chef oyuncuları ile Pişmiş Yemekleri ve Malzemeyi takas et! 
– Hareketli bir Catering işletmesi başlatın ve Restaurant Empire’ınızı genişletin!
– Arkadaşlarının şeflerinden ‘Beğeniler’ alarak Restoranını Şehrin Konuşması yap!

Daha fazlası için aç? Bizi www.facebook.com/starchefgame ve www.instagram.com/starchefgame adresinde ‘beğenin’ ya da Star Chef hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.twitter.com/starchefgame adresinden bizi takip edin!

Star Chef oynarken veya öneri / geri bildirim alırken sorunla mı karşılaştınız? Sizden haber almak isteriz – Sadece e-posta support@99games.in

NOT – Star Chef ücretsizdir, ancak Sanal Para Birimi gibi bazı eşyalar Gerçek Dünya Parası için satın alınabilir. Star Chef, 3. Parti Reklamcılık ortaklarından Sponsorlu mesajlar içerebilir – buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz – https://m.facebook.com/ads/ad_choices

Yıldız Şefi
Yıldız Şefi

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi
– Sınırsız altın hilesi
– Reklamlar kaldırıldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir