Stickman Legends – Ninja Warriors v2.4.62 Hileli Mod Apk İndir

Stickman Efsaneleri Stickman Efsaneleri – Şeytan hayata döndüğünde, karanlık bütün dünyayı kapladı, şeytanın ordusu geri döndü ve her şeyi mahvetti. Acımasızlığı altında hiçbir şey devam etmedi, insanlık kıyamet günü sarıldı. Maika İmparatorluğu’nun kuzeydoğusunda, Arvila köyü vardı – misyonlu genç bir erkeğin doğduğu savaşçı köyü, Şeytan ve ordusunu yok etmek ve dünyayı kurtarmaktır. Onun adı Shido!
Stickman Efsaneleri’nde, Stick Man kahramanı, çok sayıda kılıç, silah, öldürme ve inkar edilemez bir heyecanla dolu bu tehlikeli ve heyecan verici hack ve eğik arcade arcade oyununda karanlık dünyayı fethetme yolculuğunda. Stickman Ninja Warrior, doğru silahları doğru zamanda kullanmak için hassas kontrolleriniz ve becerilerinizle kılıç oyunda ustalaşabilir. Çubuk savaşçımıza yardım etmek ve bu Çubuk Adam Oyun Salonu’nda ustalaşmak için gerekli güce, cesarete ve tutkuya sahip misiniz?

.. :: STICKMAN LEGENDS BATTLE :: ..
Bu Stickman Efsaneleri savaşında, Stickman’ın kendisine sürekli saldıran tehlikeli yaratıklarla savaşması gerekir. Onları ne zaman kesmek istersen, kes ya da olay kes ve kes onları kesmek veya öldürülmekten kaçınmak için sağ alt taraftaki büyük kontrolleri kullan. O her zaman delicesine zorlu bir savaştır ve yeteneklerini gösterirseniz, sopa kahramanınızı gerçekten güçlü kılma becerisine sahip olacaksınız.

.. :: KABUL EDİLMEMİŞ BRILLIANT TASARIM VE GRAFİKLER :: ..
Grafik ve ses efektleri sizi şaşırtacak . Gerçekten harika bir şey hazırladık! Bunun üzerine Çöp Adam bazı çılgın güçlü sihir yapabilir. Bunun yanında, her seviyenin sonunda sizi en çok şaşırtacak yavaş bir hareket var. Sopa ninja en havalı olacak. Çubuk erkeğin kontrollerini maksimum etki ile akıllıca kullanın!

.. :: FARKLI YÜKSELTMELERİN TONLARI :: ..
Bu en iyi kesmek ve eğik çizgi oyunlarından biridir. Stickman kahramanını inanılmaz derecede güçlü kılacak olan Stickman Games Free’deki çeşitli yükseltmeleri kullanmanın keyfini çıkarın. Bazı yaratıklar son derece tehlikelidir ve çubuğunuz başlangıçtakilerden daha güçlü silahlara sahipti. Saldırı, zırh, sağlık ve kritik yükseltme. Yetenekleriniz, ninja’nın her seviyede ele geçirilmesine yardımcı olmak için önemlidir!

.. :: SİZİN STICKMAN KAHRAMANIN ÖNEMLİDİR :: ..
Farklı Stickman kahramanları vardır, seviyeleri izleyin. Saldırı, savunma ve hp, çubuk adamın düşmanlarla ne kadar iyi baş edebileceği konusunda gerçekten önemlidir. Bu Stickman Dövüş Oyunları’nda, daha fazla mücevher, dayanıklılık, altın vb. Yükseltebilir veya satın alabilirsiniz.

.. :: KÜRESEL SIRALAMAYI TAKİP ET :: ..
İşleri daha ilginç ve eğlenceli kılacak sıralamalar var. Stickman Legends Hero’nu zeki ve yetenekli bir şekilde dövüşerek zirveye çıkar. Tüm dünyada arkadaş olun ve Ninja Warrior’ınızı arkadaşlarınızla yarışın.

.. :: STICKMAN LEGENDS ÖZELLİKLERİ :: ..
– ultra çarpıcı grafikler 
– kolay kontroller 
– Stickman Efsanelerini yükseltme yeteneği 
– global afiş 
– Stickman seviyelerini yükseltme yeteneği 
– heyecan verici ses efektleri 
– yavaş hareket sonu

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Freeride, Stickman Arcade unutulmaz bir deneyim. 
Çubuk adam ninja savaşçı oyunları son derece profesyonel öldürme oyunları becerileri gerektirir (Hack N Slash RPG Oyunlar). 
Ninja’ya savaşında ve korkutucu düşmanlarına karşı öldürmede yardım edecek misin? 
STICKMAN LEGENDS – Stickman ligini indir ve bu Stickman dövüşünü seviyorsan 5 * değerlendir.

Çöp Adam Efsaneleri (Yayımlanmadı)
Çöp Adam Efsaneleri (Yayımlanmadı)
Çöp Adam Efsaneleri (Yayımlanmadı)
Çöp Adam Efsaneleri (Yayımlanmadı)
Çöp Adam Efsaneleri (Yayımlanmadı)

MOD (hile):
1.MEGA HİLELİ


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir