Stickman Revenge 3 v1.6.2 Hileli Mod Apk İndir

Stickman Revenge serisinin muhteşem dönüşü uluslararası oyun pazarını devirdi.

Stickman Revenge oyununun takipçileri hala Stickman Revenge’nin eski versiyonunun sıkı giyotin ve kendinden geçmiş grafikleri hissini unutmadılar. Ve Stickman dövüşünün son sürümünde ve bu intikamda neler beklersiniz? Bu intikamın bitip bitmeyeceği?

Stickman Revenge 3 (Stickman dövüşü) yeni bir görünümle geri dönecek. Stickman Revenge 2’deki benzeri görülmemiş özelliklerle düşman – zalim canavar ve onların engellerini yok etmeye hazır olun

### Grafikler yeni bir seviyeye güncellendi.

Eski Stickman Revenge’deki görüntülerin başarısını sürdüren yeni sürüm, mutlak kontrast ve çarpıcı renklerle etkileyici ve oyuncuları her ayrıntıyla etkileyecektir (Stickman silahı, Stickman savaşçıları ve evcil hayvan sistemi çeşitleri). 
### Karakter sistemi hiç olmadığı kadar yükseltildi, çeşitlendiriyor ve inanılmaz.

Karakter sistemi – Çöp Adamın liginde 3 farklı tarzda 3 Stickman var. Her Stickman kendi dövüş özelliğine sahiptir ve oyuncular için yepyeni bir deneyim getiren farklı silahlar ve çöp adam silahlarını kullanır.

### Pet sistemi çeşitlendirildi 
Stickman Revenge 3 ile Heroes, Stickman 2 versiyonunda emsali görülmemiş Pet sistemine yeniden uyarlandı. 
Hayvan türleri şunlardır: Stickman’ın pistinde bonus ve skoru artıracak ve daha fazla para kazanacak olan Melekler, Hayaletler, Köpekler, Domuzlar ve Kelebek. Onlar da harika savaşçılar.

### Skill 
Her karakter için benzersiz beceri sistemi 
Skills, Stickman ve Stickman savaşçılarının güçlerini artırmalarına ve düşmanları bir bakışta silmelerine yardımcı olur. Savaşçılar ayrıca canavarı daha hızlı imha etmek için Stickman silahını kullanabilirler. 
### Zalim Patron sistemi emsalinde benzeri görülmemiş

Stickman Revenge 3’te, Stickman ve Stickman savaşçıları canavarlarla sadece çeşitli şekillerde ve farklı saldırı modlarıyla yüzleşmekle kalmaz, aynı zamanda en tehlikeli Grup Boss Canavarını inanılmaz bir güçle yok eder.

Neden şu anda Stickman Revenge 3’ü indirmiyorsunuz ve Stickman ve ailesi için intikam yolculuğuna devam etmek, kana susamış canavarları yok etmek ve dünyaya adalet aramak için en cesur savaşçılardan biri olmalısınız.

Çöp Adam Revenge 3 – Çöp Adamın Ligi indirin ve eğer bu Çöp Adam kavgasını seviyorsan 5 * puanla!

Çöp Adam intikam 3
Çöp Adam intikam 3
Çöp Adam intikam 3
Çöp Adam intikam 3
Çöp Adam intikam 3
Çöp Adam intikam 3

MOD (hile): 
Ücretsiz Alışveriş
1. Sınırsız Altın
2. Sınırsız Dayanıklılık
3.reklam yok


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir