Stormfall: Saga of Survival v1.14.6 Hileli Mod Apk İndir

Stormfall: Saga of Survival; Yüksek fantastik Stormfall evreninde geçen bu ücretsiz fantastik hayatta kalma MMORPG’sinde hayatta kalma, keşif ve ustalık kazanın.

Bir zamanlar büyük bir Stormfall efendisi olarak ihanete uğradınız. Sürgün edilmiş durumdayken, Doğu Marches’e sürgün edilmiş bir hayatla karşı karşıyasınız – karlı zirvelerin ıssız bir ülkesi, antik sihir ve unutulmuş harabeler. Açlıktan kurtulmalı, sığınak inşa etmeli ve bozulmuş canavarlarla, haydutlarla ve sürgünlerle savaşmalısınız.

Kefaret için bir zaman olacak, ama önce…

Hayatta kalmalısın.

Şimdi indirin ve kavgaya katılın!

  • Stormfall: Saga of Survival ÖZELLİKLER*

Düşmanları mücadele 
Eğer düşmanları yenmek ve kendi bir yer yapmak için tekrar yükselmesi gerekir. Orman canavarlarına ve yozlaşmış canavarlara karşı kendini savunmak için ölümcül silahları geliştir ve yağmala. Kavga etmeye hazır ol.

YAPI VE CRAFT 
Kendinizi korumak için bulabildiğiniz her şeyi kullanın. Yolculuğunuz boyunca yeni silahlar, aletler ve zırhları nasıl yapacağınızı öğrenin. Doğa ile yaşayın ve malzemelerinizi avlanma ve toplama yoluyla yenileyin. Doğu Marşlarının köşesini korumak için sığınağını inşa et ve geliştir.

ARCANE’YI KEŞFEDİN 
Sihrin sırlarını öğrenin. Silahlarınızı güçlendirecek ve gücünüze ilave destek verecek el sanatları. Size karşı duranlara karşı onları korumak için arcane sanatlarında ustalaşın.

BİLİNMEYEN KEŞFEDİN 
Doğu Marşlarının karanlık ormanları ve karlı dağları sizindir – eğer yeterince cesursanız. Antik kalıntıların sırlarını keşfedin, tüm bölgedeki malzemeleri temizleyin ve vahşi alanların yeni bölgelerini keşfedin.

DÜNYAYA DAYANIN 
Karanlığa karşı bağışık değilsin. Etkisini temizlemelisin ve seni ondan koruyacak bir tanrıçanın sırlarını öğrenmelisin.

YABANIN TAMI 
Hayatta kalmak için Wilds ile birlikte olmak zorunda kalacaksın. Seyahat etmenize yardımcı olacak bir atı söyleyin ya da bir wyvern’ın kaba gücünü ele geçirin. Gerçek canavarlar en büyük mücadeleyi bile deneyebilirler – efsaneler ejderhaların hala bu toprakları rahatsız ettiğini söylüyor.

KARANLIĞI KORUNMAK Yerin 
üstündeki yaratıklar sizi bekleyen tek zorluk değil. Kalıntıların en karanlık kısımlarında kötülüklerin en kötüsü yatmaktadır. Onları yenin ve Doğu Marşlarındaki en değerli hazinelerin bir kısmını yağmalayın.

YALNIZ DEĞİLSİN 
Bir sonraki dağda duman kıvrılması sadece bir şey anlamına gelir – yalnız değilsiniz. Diğer sürgünlerle nasıl başa çıkacağınız size kalmış.

LÜTFEN DİKKAT: 
• Bu oyunda ürün satın alınabilir. Ödenen bazı kalemler, öğenin türüne bağlı olarak iade edilmeyebilir. 
Stormfall: Survival Saga İngilizce ve Rusça olarak mevcuttur.

Stormfall: Hayatta Kalma Efsanesi
Stormfall: Hayatta Kalma Efsanesi
Stormfall: Hayatta Kalma Efsanesi
Stormfall: Hayatta Kalma Efsanesi
Stormfall: Hayatta Kalma Efsanesi
Stormfall: Hayatta Kalma Efsanesi

MOD ÖZELLİKLERİ:
– açlık yok


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir