Super Brawl Universe v2.10 Hileli Mod Apk İndir

Super Brawl Universe Nickelodeon’un tüm zamanların en popüler şovlarından olan ikonik karakterlere katıl ve en iyi arcade aksiyon oyununda savaş!

SpongeBob, Invader Zim, Kid Danger, Danny Phantom ve daha fazlası: En sevdiğin Nick karakterleriyle harika süper hareketleri serbest bırak! Krusty Krab, Loud House, Avatar Hava Tapınağı ve diğer inanılmaz mekanlarda savaş.

Süper Brawl turnuvasına katılın, en iyi takımı bir araya getirin ve zirveye çıkın!

SİZİN HAYALİ EKİBİ İNŞAATI 
– Nickelodeon’un canlandırılmış şovlar kataloğundan yeni ve nostaljik karakterleri 
topla – Savaşçılarını rakipsiz dövüşçülere yükseltmek için sümük topla 
– En sevdiğin karakterleri birleştir ve en iyi hayal takımını oluştur! Sünger Bob, Avatar Aang ve Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalarından biri olacak mı? Yoksa Korra, Lincoln Loud ve Arnold mu olacak? Sen karar ver! 
– Evrene her zaman yeni karakterler eklenir

TURNUŞA KATILIN 
Hikaye modunda yolunla savaş ve Süper Brawl Turnuvasının zirvesine ulaş. Ardından, 1’e 1 Versus dövüşleri ve 3’e 3 destansı dövüşlerle diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi geliştirin. Dünyanın her yerinden oyunculara karşı sıralamaları tırmanın!

Sıralamanız ne kadar yüksekse, ödülleriniz o kadar şaşırtıcı! Rakiplere hükmetmek ve kazanan bir Süper Brawl takımı oluşturmak için nadir 4 yıldızlı karakterler kazanın!

Ek Notlar: Super Brawl Universe, uygulama içi satın alımlar sunar ve uygulama içi ek içerik için gerçek para tutar. Cihazınızın ayarlarını düzenleyerek uygulama içi içerik satın alma özelliğini kilitleyebilirsiniz.

Super Brawl Universe, uygulama içi reklam içerebilir.

AB’de ikamet eden kullanıcılar için, Süper Brawl Universe oyun yönetimi amacıyla kalıcı tanımlayıcıların kullanımını içerebilir ve bu uygulamanın kurulumu, cihazınızdaki tüm kullanıcılar için kalıcı tanımlayıcıların bu şekilde kullanılmasına izin vermenizi sağlar.

Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.nick.com/nick-eula/ 
Gizlilik Politikası: http://www.nick.com/privacy-policy/ 
Bu uygulama için Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi anlaşmazlıklar için tahkim içerir – bkz. SSS: http://www.nick.com/faqs/

© 2018 Viacom International Inc. Danny Phantom ve Butch Hartman tarafından yaratılan Oldukça Tek Kişilikler. Hey Arnold, Craig Bartlett tarafından yaratılmıştır. Rocko’nun Modern Hayatı Joe Murray tarafından yaratılmıştır. Klasky Csupo tarafından oluşturulan Rugrats. SpongeBob SquarePants, Stephen Hillenburg tarafından yaratılmıştır.

Süper kavga evren
Süper kavga evren
Süper kavga evren

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Tek vuruşta öldürme


APK + OBB:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir