Tactical Monsters Rumble Arena v1.17.7 Hileli Mod Apk İndir

Tactical Monsters Rumble Arena Dünyada 1. sırada olmak için gerekenlere sahip misiniz? TACTICAL MULTIPLAYER ARENA’nın eğlence dünyasına girin!

Dünyanın her köşesinden canavarlardan oluşan Taktik Canavarlar dünyasında 3-5 dakikalık strateji savaşlarının acelesini yaşayın. Gerçek hayatta veya sanal gerçeklikte rekabetçi olsanız da, bu sizin için nihai rekabet oyunudur!

GAMEPLAY GENRE 
En canavar takımı oluştur ve gerçek zamanlı çok oyunculu oyunun üstesinden gel. Savaştan önce canavarlarınızı stratejik olarak konumlandırarak ve savaştaki eylemlerini taktik olarak kontrol ederek rakiplerinizi zekâsı yapın ve yok edin.

Bu, her zaman ve uzaydan canavarlarla sıra tabanlı, altıgen ızgara taktikleri oyunudur. Franky’den Frankenstein’a, Medusa ve Griffin gibi fantazi canavarlara, WuKong ve Mumya gibi kültürel olarak oluşturulmuş yaratıklara, daha önce hiç görmediğiniz canavarlara, Koca Ayaklı Frosty ve Nobu hayalet samurayları. Her canavarın kendine özgü bir geçmişi ve işi var. Her canavarın, sihirli beceriler, fiziksel beceriler ve hatta Dr. Walter’s Meca Machine’den gelen nükleer savaş başlığı gibi dünyanın sonu yetenekleri gibi benzersiz yetenekleri var.

OYUN MODLARI 
Bu oyun, canavarlarını eğitmeni ve yükseltmeni sağlayan çeşitli tek oyuncu modu seviyelerine sahiptir. Hazır olduğunuzda, 1 numara için mücadele etmek için dünyanın dört bir yanından oyuncularla gerçek zamanlı PVP savaşlarına gireceksiniz. Oyundaki taktiksel olarak en iyi ve en akıllı olan ülke ve klanınız için savaşın. Canavarlarını serbest bırak ve onları dünyanın en büyük kavgasında boğmalarına izin ver!

SOSYAL ETKİLEŞİMLER 
Arkadaşlarınızla 1’e 1 sanal savaşta oynayın, kart takas etmek için bir klan oluşturun. Dünyadaki ve klan sohbetindeki dünya çapındaki oyuncularla taktik bilgilerinizi paylaşın. Düşman akıncılarına karşı savaşmak ve dünyadaki 1 numaralı klan olmak için kendi klan savunmalarını kur!

PLEASE NOTE!
Tactical Monsters is strategy game that is completely free to download and play. However, some optional game items can also be purchased for real money. You can disable in-app purchases in your device’s settings. An internet connection is also required.

ÖZELLİKLER 
– Sinir bozucu mobil eğitim dersleri içermeyen kolay oyun 
– Eşsiz canavarlar bulmak için Macera Modu ile savaş – Komik 
canavarlar ve yıkıcı becerilerin kilidini açmak için canavarları geliştir 
– Asla bitmeyen BOSSES’i yenmek için Dayanıklılık 
– Keskinleştirme Eğitim Alanlarını ziyaret ederek taktikleriniz 
– Gerçek zamanlı olarak düello yapan oyuncular, tahtlarını almak ve dünya hazine sandığı almak için PVP’yi canlı olarak yaşayın 
– Seviyelendirilmiş canlı PVP turnuvalarında savaşın, saf taktik bilginizi sergilemek ve en başa kadar savaşmak 
– Set En uygun savunma oluşumları ve düzenleri. Savunma Arenasında savunmada 1. ol
– Klan arkadaşlarınla ​​birlikte Ally ve diğer klanların baskın yapması neredeyse imkansız olan haritalar ve düzenler oluşturarak ülkenizdeki 1. klan olun. Krallığınızı savunmak için engeller, kuleler, tuzaklar kurun 
– Kartları paylaşmak ve kendi savaş topluluğunuzu oluşturmak için bir klan oluşturun 
– Buz amblemi, yangın amblemi, su amblemi ve dünya amblemi gibi onur amblemlerini bu kategoride en iyi olmak için toplayın ve toplayın Canavarlar 
– Cep telefonunuzdaki özel bir düelloya meydan okuyarak klan arkadaşlarınızla ve arkadaşlarınızla 
mücadele edin – MONSTER TV’de en iyi düelloları izleyerek farklı savaş taktiklerini öğrenin. 
– Cep telefonunda dünya çapındaki oyuncularla oynayın ve sohbet 
edin – Klan ve dünya sohbetlerinde klan arkadaşlarınızla konuşun ve stratejinizi geliştirin
– Günlük check-in’lerden ve mağaza bonuslarından ücretsiz eşyalar, ödüller ve canavarlar keşfet – Sıra 
tabanlı oyunları, strateji oyunlarını, kahraman büyümesini ve kahraman koleksiyon oyunlarını, RPG oyunlarını, TRPG oyunlarını, benzer oyunları sevmeyi seviyorsanız bu oyunu beğenebilirsiniz batı satranç, Çin satrancı, savaş satranç. Bu oyun aynı zamanda diğer sıra tabanlı altıgen ızgara ya da altıgen oyunlara benzer.

DESTEK 
Bize support@tacticalmonsters.com adresinden e-posta gönderin.

Haber ve güncellemeleri almak için bizi Facebook’ta takip edin :
www.facebook.com/tacticalmonsters

Taktik Canavarlar (Yayımlanmadı)
Taktik Canavarlar (Yayımlanmadı)
Taktik Canavarlar (Yayımlanmadı)
Taktik Canavarlar (Yayımlanmadı)
Taktik Canavarlar (Yayımlanmadı)

MOD(hile) ÖZELLİKLERİ:
– Yüksek hasar
– Enerji arıtırıldı
– Savunma artırıldı
– Mega hileli (Yenilmezlik)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir