Tap Tap Fish v1.8.0 Hileli Mod Apk İndir

Tap Tap Fish ; Okyanusun derinliklerinde, her şeyin sessiz olduğu yerlerde…
Lonely Corallite için arkadaş olun.

Karanlık uçuruma tek başına bir Corallite yaşıyor. Lonely Corallite için arkadaş edin. Hayat topla, yeni mercan ve balık yarat – muhteşem bir yeraltı inşa edebilirsin!

Acelesi yok. Derin denizde yüzen yeni melodileri izlemenin, melodik müzik dinlemenin keyfini çıkarın… zaman ayırın.

======

Tüm şekil ve renklerde balık ve mercan! 
Lonely Corallite büyüdükçe, her yerde yeni balık ve mercan belirir. Küçük balıklardan büyük büyük Mavi Balina’ya — eklenen her yeni yaşamla birlikte daha güzel büyüyen uçurum dünyasının tadını çıkarın.

Basit Kontroller 
Mercan ve balıkları sadece basit bir dokunuşla oluşturabilirsiniz. Fotoğrafçılık modunda, kolayca açı değiştirebilir ve balıkları gözlemleyebilirsiniz.

Güzel Ses 
Tap Tap Fish Bir balinanın çığlığı, su damlacıklarının sesi, lirik fon müziği – hepsi sizi güzel bir müzik dünyasına yönlendirir. Kulaklıklarınızı takın ve mükemmel kalitede sesler elde edin.

Google Kayıtlı Oyunlar Desteği 
Uçurumun akvaryumunun tadını birkaç Android cihazda aynı anda çıkarabilirsiniz.

VR (Sanal Gerçeklik) Desteği 
Uçurum akvaryumunuzun VR modunda tadını çıkarmak için Karton kullanın. Küçük balıkların tepenizde ve gözlerinizin önünde, 3 boyutlu olarak yüzmesini seyredebilirsiniz.

================================

Uygulama izinleri 
Fotoğraf, Medya ve Dosyalara Erişim: Dosyayı harici bir cihaza yazma izni. Bu izin yalnızca görüntü paylaşım amacıyla kullanılır.

Oyunla 
İlgili Sorular Bildirmek istediğiniz herhangi bir öneri veya hata varsa, lütfen idle@idleif.com ile iletişime geçin. Değerli görüşlerinize cevap vermek için elimizden geleni yapacağız.

Abyssrium
Abyssrium
Abyssrium
Abyssrium
Abyssrium
Abyssrium

MOD (hile) :
Sağlık kullanımı azaltılmaz, arttırılır


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir